שחקני הפועל ת"א שקלו להחרים את האימון

בגלל חוסר הוודאות, מספר שחקנים חשבו על צעד דרסטי אך הצוות המקצועי הוריד אותם מהרעיון. האוהדים יפגינו באימון הפתיחה ביום ראשון בערב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.06.12 - 12:26
תחילת כתבה

מה יהיה סופה של הפועל תל אביב? זוהי ללא ספק אחת השאלות הבוערות בהקשר של הכדורגל הישראלי, אבל תשובה כנראה אין לאף אחד. בעקבות המצב והסחבת בקבלת המשכורות של חודשים אפריל ומאי, שחקנים בהפועל ת"א שקלו בשיחות סגורות בינם לבין עצמם להחרים את אימון הפתיחה של הקבוצה המתוכנן לראשון בערב, אך לאתר ערוץ הספורט נודע כי בעקבות בקשה של הצוות המקצועי, הוחלט לרדת מהרעיון. "אנחנו חייבים לעשות משהו, אי אפשר לשבת יותר בחיבוק ידיים", אמר אחד השחקנים.

אוהדי הפועל הבהירו כי למרות שהם נותנים גב לנאמן המיועד, עורך הדין יואב מוזר, ומאמינים כי הוא יוכל להוציא את המועדון לדרך חדשה, חלקם מתכוון להגיע לאימון הפתיחה ולהפגין נגד ההתנהלות. העובדה שהמועדון טרם הצליח לסגור מחנה אימון, שלא הוחתמו שחקנים בעלי שם, שחלק מהבכירים עשוי לעזוב, שלא ידוע מה גובה התקציב, שהמועדון נמצא בגירעון ושהפועל נרשמה אתמול בהתאחדות לכדורגל, תחת שמו של אלי טביב וללא שינוי בחברי ההנהלה, כפי שפורסם כאן באתר, גרמה ככל הנראה לאוהדים לרצות להגיע לאימון הראשון כדי להפגין. 

בהפועל מקווים כי שחקנים שטרם סיכמו על חוזה חדש וקיבלו הצעות להמשיך בשכר נמוך וללא רכב, כמו וואליד באדיר, סלים טועמה ויגאל אנטבי יסכימו להגיע לאימון."זה קודם כל בשבילם כדי לשמור על כושר, אנחנו מאחורי הקלעים מנסים לעשות הכל כדי להשאירם", אמר גורם במועדון שציין כי באדיר יקבל רכב, כדי לשכנעו להישאר לעונת פרישה.

בסביבת הנאמן ציינו כי 'השבוע הבא הוא שבוע קריטי לכאן או לכאן ואין יותר מריחות'. מוזר ינסה לארגן פגישה דחופה עם יו"ר בקרת התקציבים, עופר אורליצקי. לאתר ערוץ הספורט נודע כי המנכ"ל לשעבר, ניר ענבר, והיו"ר הקודם דורון אוסידון, אמורים להיפגש גם הם עם הנאמן לבקשתו, כדי להסביר לו יותר על הוצאות המועדון בתקופה שלהם על מנת שיבין כיצד הפועל נכנסה לגירעון למרות הצלחתה במפעלים האירופים.

סוכן השחקנים, דדה חדד, הודיע למאמן ניצן שירזי כי הקשר משה אבוטבול שסיים חוזה ברמה"ש, אינו מתכוון לחכות להפועל ת"א בשל חוסר היציבות במערכת ומחפש אופציות אחרות. עמרי קנדה ייצא בתחילת השבוע לרוסיה למספר ימי התרשמות באמקאר פרם. הפועל כבר הודיעה שלא תעמוד בדרכו.