סידיבה: רמה"ש? עבורנו כל משחק הוא קשה

הפועל ר"ג מחפשת נקודות ראשונות העונה. הקשר שחזר לישראל: "מקווה לשחק טוב יותר מאשר בתקופה במכבי"

טליה סלנט
טליה סלנט  14.09.12 - 17:24
מחפש נקודה ראשונה. פרדי דוד (אלן שיבר)
מחפש נקודה ראשונה. פרדי דוד (אלן שיבר)
תחילת כתבהאחרי שני הפסדים במחזורי הפתיחה, בהפועל רמת גן מקווים סוף סוף להגיע לליגת העל. פרדי דוד ושחקניו יקוו להשיג נקודות ראשונות על חשבונה של רמת השרון (שבת, 18:00). מאמן ר"ג ערך היום את האימון המסכם, אך טרם הודיע לחניכיו מי ילבשו את חולצת ההרכב במשחק מחר.

מי שחוזר לשחק בליגת העל הוא קשרה לשעבר של מכבי תל אביב, ג'יבריל סידיבה. "אני שמח לבוא לשחק בהפועל רמת גן ואני רוצה לשחק כדורגל טוב יותר מאשר שהצגתי במדי מכבי. רוצה לתת הכל למען רמת גן, הקבוצה הזו היא כמו משפחה", אמר סידיבה לאתר ערוץ הספורט.

"אין בקבוצה הזו שמות גדולים, אבל זה לא מה שחשוב", הוסיף הקשר ממאלי, "אני בטוח שנוכל להישאר העונה בליגת העל. יש לנו שחקנים טובים. נכון שכולם מדברים רק על הפועל ומכבי ת"א ומכבי חיפה, אבל גם אצלנו יש שחקנים טובים ומאמן מצוין".

על מאבקי התחתית אמר: "אם אנחנו רוצים להישאר בליגת העל, אז צריך לשחק ביחד כקבוצה ולא כל אחד לעצמו". סידיבה התייחס גם למפגש מול רמת השרון: "עבורנו כל משחק הוא קשה. במיוחד נגד רמת השרון שגם תיאבק קרוב לוודאי נגד הירידה. הפסדנו בשני המשחקים הראשונים ולכן מאוד חשוב לנו לנצח, ברור שזה לא יהיה קל".

הדפס