אלי כהן: "אנחנו עוד נתאושש ונפסיק לקבל שערים כאלה"

אכזבה קשה בבית"ר ירושלים אחרי ה-1:0 בעכו: "יש כמה שחקנים שעוד לא נכנסו לכושר. בטוח שאנחנו נצליח לצאת מזה". שמעון הדרי: "אנחנו מרוצים, הצלחנו לבטל אותם"

זיו אברג'יל  22.09.12 - 22:11
לא עזר לבית"ר. בן שושן
לא עזר לבית"ר. בן שושן
תחילת כתבה

מכבי חיפה ובית"ר ירושלים נמצאים בסיטואציה זהה. נקודה אחת מארבעה משחקים, מ-12 נקודות אפשריות. אולם בניגוד למצב העגום של הירוקים, בית"ר לא נמצאת במשבר היא פשוט חלשה להחריד. הערב (שבת) ראינו עוד דוגמא לכך כאשר הירושלמים הפסידו באיצטדיון טדי, 1:0 להפועל עכו. אפילו לאוהדים אין כבר כוח לשרוק בוז. זה מה יש.

"אני מרגיש תסכול רב כי שלטנו במשחק אבל אנחנו פשוט לא מצליחים להבקיע וזו הבעיה שלנו", אמר לאחר המשחק מאמן בית"ר ירושלים אלי כהן, שחזר הערב לעמוד על הקווים. "בנוסף לכל, אנחנו גם סופגים ומקבלים שערים משום מקום. יחד עם זאת, כבר היינו במצבים קשים יותר ועברנו את זה".

כהן התייחס לכושר הנוכחי של שחקניו: "יש פה שחקנים שעדיין לא בכושר, אבל אני מאמין בכולם ואין לי ספק שאנחנו נתאושש ונגיע לחלק העליון של הטבלה. אני בטוח שכאשר כולם ייכנסו לכושר משחק, אז נהיה קבוצה טובה יותר. לדעתי, אנחנו עושים את העבודה אבל לא מסוגלים לכבוש". על מערכת היחסים בינו לבין ערן לוי: "אין שום יחסים מתוחים ביני לבין ערן לוי, כולם משחקים ונחזיר את הקבוצה למסלול הניצחונות".

לשחקניו אמר המאמן אלי כהן: "אלה הימים הנוראים שלנו, אנחנו נדע לצאת מהם אז תרימו את הראש". כהן בטוח שכאשר שחקני ההרכב ייכנסו לכושר טוב, אז מצב הקבוצה ישתפר. בתוך כך, בית"ר מתכוונת להגיש ערעור על עונש הרדיוס מול הפועל ת"א, שהטיל עליה בית הדין של ההתאחדות. יש לציין כי עשרות אוהדים חיכו לשחקני בית"ר מחוץ לאיצטדיון וצעקו - "ביזיון, אין לכם כבוד". למקום הגיעו כוחות משטרה שנכחו במקום וסייעו לשחקנים להגיע לרכביהם.

בדומה לשנתיים האחרונות, נראה שגם העונה הפועל עכו תהיה אחת מההפתעות הנעימות של העונה וכל מי שסימן אותם כמועמדים לירידה יכול כבר לאכול את הכובע. "הצלחנו לבטל את בית"ר, השגנו ניצחון חשוב מאוד", אמר מאמן הפועל עכו, שמעון הדרי, שרשם ניצחון שני ברציפות. "אנחנו שמחים בחלקנו, אך נמשיך לתקן את הליקויים אצלנו".

אדי גוטליב, שנבחר לשחקן המצטיין במשחק, הוסיף: "היה לנו משחק קשה מאוד, אבל באנו ונלחמנו כמו שצריך ואני שמח שניצחנו". על עצמו אמר: "אני תמיד שמח להוכיח את עצמי, אני עובד קשה באימונים ואמשיך לעשות זאת בעתיד הקרוב".

הדפס

תגובות

הוסף תגובה 4 תגובות ב 1 דיונים
1.
הגיעה הזמן לומר את האמת

אבי  22.09.12 22:34

ביזיון אין כבוד מה לא נאמר הגיעה הזמן לומר את האמת וכמה שזה כואב זאת המציאות אנחנו קבוצה שלא ראויה להיות בליגה ולא שהליגה טובה אנחנו פשוט אפסים של קבוצה אין נשמה אין מחויבות ואין כבוד לקהל חברים חבל לבזבז את כול הזמן ואת השבת על עגלות כאלה

הגב לתגובה זו
אבי

אוהד ביתר  23.09.12 01:35

צודק

הגב לתגובה זו
תפסיק לבלבל תמוח

יוני  23.09.12 01:29

מי שאוהד אמיתי גם במצבים קשים הוא ממשיך לאהוד את הקבוצה שלו

הגב לתגובה זו
אוהד ביתר אלדון ירושלים

אורי אוהד ביתר   27.09.12 17:24

שלום אורי לאופולד גיל 24 מנתניה ממתי אוהד ביתר מאז שנולדתי אני צהוב ועד היום הזה קבוצתי משחקת טוב מאוד תמשיך כך אוד תפסק לנצח ולחזר לצמרת הכדורגל של ישראל ותחזר למגרשים את אוהדת ואהדים דתים והם יחזרו לאוהדים סבה לחזר לאוהדד ויחזרו את אהבה ואמונה אוד נחזר עטרה ליושנה אוהב אותכם מאוד מכול ה לב . ביחד נחזר את ביתר למקומה הטבועי ביתר אלדון ירושלים אוד תצא לדרך חדשה משפט לסיום. את כמו פרפר ביתר את כמו פרפר תיצא לדרך חדשה נהיה במקום או ראשון או רבעי אני אורי לאופולד גיל 24 מנתניה תחביבם. אוהב ספורט ביתר וברק אוהב סוסים לכתוב שירים מופעה אייל גולן ואהב לשחק כדורגל וכדורסל

הגב לתגובה זו