האם אלבומי סופרגול ייעלמו בעונה הבאה?

ארגון השחקנים פנה לחברת PMI, המפיצה את תמונות הכדורגלנים באלבומים: שלמו חובכם או שההסכם יבוטל

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.13 - 16:17
אלבום "סופרגול", יישאר בסביבה?
אלבום "סופרגול", יישאר בסביבה?
תחילת כתבההורים, הכינו את הילדים נפשית. ילדים, הרגיעו את ההורים מבחינה כלכלית. אלבום התמונות "סופרגול" עלול להיעלם מהנוף בעונה הבאה, זאת בעקבות אי תשלום חוב על ידי החברה המפיצה לארגון השחקנים.

ארגון השחקנים העביר היום (ראשון) מכתב התראה לפני ביטול הסכם לחברת PMI, המפיקה ומפיצה את אלבום תמונות השחקנים "סופרגול", ברדרישה שהחוב ישולם מיידית ולא, לא תוכל להמשיך להפיץ את המדבקות והאלבומים.

בין החברה לבין ארגון השחקנים, המחזיק בזכויות השחקנים לפרסם תמונותיהם וההתאחדות לכדורגל, קיים הסכם, אולם PMI אינה מקיימת לכאורה את חובותיה בהסכם והחל מחודש ינואר 2013 לא שילמה את המתחייב ממנה בהסכם.

ארגון השחקנים, באמצעות עו"ד אביב מעוז, הודיע ל-PMI כי אם החוב (בסך מאות אלפי שקלים) לא ישולם, ההסכם בין הצדדים יבוטל. המשמעות היא שבעונה הבאה לא תוכל החברה להפיץ את אלבום התמונות, זאת מאחר שארגון השחקנים הוא זה שמצייג ומחזיק בזכויות של השחקנים עבור שימוש בתמונותיהם. אז מה, חוזרים לפוגים?

עורך הדין של חברת PMI מסר בתגובה: "מרשתי נדהמה לקבל את מכתב מרשתך הרצוף אי דיוקים, חצאי אמיתות, היתממות גרידא ואשר כולו אינו כולו אינו אלא  מכתב של זה ה"טובל ושרץ בידו". לא זו אף זו, מרשתך ומר אלטר בחרו ל"צאת" לתקשורת בקול תרועה רמה, תוך הכפשת שמה של מרשתי והוצאת דיבתה ברבים. ככל שמרשתך ומר אלטר לא יעשו כן תוך 7 ימים מיום משלוח מכתבי זה, הורתני מרשתי לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להיפרע ממרשתך וממר אלטר באופן אישי, מכל הנזקים שנגרמו למרשתי כתוצאה מלשון הרע שהוצאה כנגדה".

הדפס