לוקאס סאשה חתם לשנתיים בהפועל ת"א

הקשר הברזילאי כבר שותף ב-1:3 על אומוניה ניקוסיה. בוריס קליימן החליט להישאר, אבל עשוי לעזוב בינואר

טליה סלנט
טליה סלנט  04.07.13 - 20:45
סאשה. כבר מתרגל לאדום (צילום: האתר הרשמי של הפועל ת"א)
סאשה. כבר מתרגל לאדום (צילום: האתר הרשמי של הפועל ת"א)
תחילת כתבהעוד טוויסט בפרשת בוריס קליימן: אחרי שהשוער כבר היה קרוב מאוד למכבי חיפה, התרחק, התקרב שוב ואז התרחק פעם נוספת - הוא החליט להישאר בהפועל תל אביב. לנוכח העובדה שהמו"מ מול הירוקים תקוע, הוא יישאר באדום לפחות עד לינואר.

למה לפחות עד לינואר? כאן העניינים מסתבכים מעט. על פי החוזה, לקליימן יש סעיף שאם הוא איננו משותף בלפחות 70% מהמשחקים, הוא יוכל לעזוב בחינם. על כן, דווקא רן בן שמעון נמצא בסוג של מלכוד בכל הקשור לאפודת השוער הראשונה.

בשל העובדה שדני עמוס הגיע בקיץ למתחם חודורוב, הרי שנדמה כי למאמן תהיה תחרות גדולה. אין זה סוד שבן שמעון מעריך מאוד את עמוס, ששיחק תחתיו גם בקרית שמונה, אך עם זאת - הפועל עשויה להפסיד בגדול אם קליימן יתייבש על הספסל. עם זאת, בהפועל דווקא אופטימיים לנוכח הישארותו של קליימן. "אם הוא יהיה טוב, הוא ישחק", אמר גורם בקבוצה לאתר ערוץ הספורט.

גם מבחינת קליימן, נראה כי הדבר לא כל כך רע: ייתכן ששווה לו להישאר עד לינואר, גם במחיר של ישיבה על הסספל - כי אז הוא יהפוך ליותר אטרקטיבי עבור קבוצות שלא יצטרכו לשלם עליו. כך, כל אחת - מכבי חיפה או כל קבוצה אחרת - תוכל לצרף אותו באמצע העונה. בנוסף, בשל העובדה שהוא ישוחרר בחינם, קבוצות יוכלו לשלם לו שכר גבוה יותר.

במקביל לאי הוודאות המתמיד בגזרת קליימן, בהפועל ת"א יש גם דברים בטוחים יותר. אחרי שסיכם והצטרף למחנה האימונים, לוקאס סאשה חתם לשנתיים אצל האדומים. הקשר הברזילאי כבר הספיק לערוך בכורה של 45 דקות ב-1:3 על אומוניה ניקוסיה במשחק אימון היום, והוא יעמוד לרשותו של רן בן שמעון במשך העונה.

הדפס