אור אוסטוינד חתם בהפועל חיפה לעונה אחת

הקשר בן ה-25 ששיחק בעירוני רמה"ש אשתקד מצטרף לסגל של שלומי דורה בחוזה עם אופציה לעונה נוספת. אנורתוזיס רוצה את אראל מיידית

תומר לוי
תומר לוי  19.07.13 - 11:31
הסגל הולך ומתגבש. אוסטוינד
הסגל הולך ומתגבש. אוסטוינד
תחילת כתבה

אמנם לליגת העל עדיין אין תאריך, אבל כולם יודעים שזה הולך ומתקרב. בעוד מספר שבועות עונת 2013/14 כבר תצא רשמית לדרך, ומי שממשיכה להתכונן ולעבות את הסגל היא הפועל חיפה, שהבוקר (שישי) קלטה עוד שחקן לשורותיה. 

כפי שפורסם לראשוהנ כאן באתר, אחרי מגעים של מספר ימים ומשא ומתן קצר, אור אוסטוינד הפך סופית לשחקן של שלומי דורה. הקשר ששיחק ברמה"ש חתם רשמית לעונה אחת במועדון כשבחוזהו קיימת אופציה להמשך ההתקשרות בעונה נוספת. לאחר החתימה אוסטוינד ערך אימון בכורה והכיר את חבריו החדשים.

הקשר בן ה-25 היה בורג לא מבוטל בעונה החולפתת של רמת השרון, שכידוע הסתיימה בהפתעה גדולה ובהעפלה לפלייאוף העליון למרות התחזיות שדיברו על ירידת ליגה. במהלך 2012/13 אוסטוינד רשם 24 הופעות, בהם כבש שער אחד לו הוסיף ו-2 בישולים.

בעצם החתמתו של אוסטוינד, נראה שהסגל של שלומי דורה הולך ומתגבש. אמנם הוא איבד את רן אבוקרט, אבל הרכש החדש  מצטרף לעומרי קנדה, עמיר נוסבאום, נבויסה מרינקוביץ', טאדאס קיינסקאס וזארקו קוראץ', מה שבהחלט מרמז על השאיפות בקריית חיים. בצד האחר של הדלת (וגם על כך קראתם כאן לראשונה) נמצא גל אראל, שמבוקש ע"י מספר קבוצות בארץ, כמו גם ע"י אנורתוזיס פמגוסטה הקפריסאית, שמעוניינת להחתימו מיידית.

הדפס