"בני יהודה אף פעם לא תשחק על תיקו, באים לנצח בק"ש"

לזהובים עדיין אין מאמן, אבל זה לא מוריד את המוטיבציה של מאמן השוערים, יעקב אסייג לקראת המשחק בצפון: "הדחייה לא משנה לנו, אנחנו מוכנים". ברוך פצוע ולא ישחק, הרפקה ב-11

זיו אברג'יל  16.12.13 - 15:20
שחקני בני יהודה. יצליחו לחזור עם נקודות מהצפון? (אלן שיבר)
שחקני בני יהודה. יצליחו לחזור עם נקודות מהצפון? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

המשחק שנדחה מיום שבת בין קריית שמונה לבני יהודה בשל מזג האוויר הסוער יתקיים מחר (שלישי). בני יהודה, האחרונה בטבלה, השיגה ניצחון בודד במחזור הפתיחה של העונה מול אשדוד ומאז, 11 משחקים ברציפות היא לא השיגה 3 נקודות.

גם מחר יעמוד על הקווים, מאמן השוערים, יעקב אסייג שבינתיים מאמן את הקבוצה יחד עם מאמן הכושר דרור שמשון. "גם בשבת היינו מוכנים למשחק וגם מחר נגיע מוכנים", אמר אסייג לאתר ערוץ הספורט, "הדחייה הזו לא משנה לנו. מצפה לנו משחק קשה מאוד קריית שמונה שהיא קבוצה טובה מאוד, מהירה מאוד בחלק הקדמי".

"אנחנו לא באים כדי להוציא תיקו", המשיך אסייג, "כמו בכל משחק אנחנו באים במטרה לנצח, זה לא האופי של המועדון לשחק על תיקו". שחקן בקבוצה הוסיף: "מצפה לנו שבוע קריטי למועדון , מחר ובשבת מול אשדוד, חייבים להתחיל לקחת נקודות".
 
מי שייעדר מחר מהמשחק הוא אור ברוך שסובל משבר בכף הרגל וינותח בקרוב, ומי שצפוי להחליפו הוא אדם הרפקה. חוץ ממנו אסייג ימשיך עם ה-10 הנוספים שפתחו בהפסד למכבי חיפה. בני יהודה תעשה מחר בבוקר את הדרך צפונה ותשהה בבית מלון במטולה עד למשחק.

הרכב משוער: דלה איינגובה; איציק עזוז, אביב חדד, גל כהן, אמיליאנו פוסקו; סתיו פיניש, לירוי צעירי, עוז ראלי, אמיר עגייב, גיל יצחק; אדם הרפקה.

הדפס