הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עבר צד: עטר מונה למאמן של הפועל חיפה

שנה וחצי אחרי שנכשל בצד הירוק של העיר, מי שהיה הסמל הגדול של מכבי חיפה יעמוד על הקווים אצל היריבה העירונית. הוא יחליף בתפקיד את שלומי דורה שנחתך. עטר: ''אני שמח לחזור למועדון"

תומר לוי
תומר לוי  12.05.14 - 20:13
ראובן עטר. איך יגיבו אוהדי מכבי חיפה
ראובן עטר. איך יגיבו אוהדי מכבי חיפה

שנה וחצי אחרי שפוטר ממכבי חיפה - ראובן עטר חתם הערב (שני) בהפועל חיפה. עבור המאמן מדובר בתחנה החמישית בקריירה אחרי שאימן במכבי הרצליה, מכבי נתניה (שתי קדנציות), בית"ר ירושלים ומכבי חיפה, אבל חשוב לציין שהוא כבר בילה בצד האדום של חיפה כשכיכב כשחקן במדי המועדון.

עטר חתם לעונה הקרובה עם אופציה לעונה נוספת ואמר לאתר הרשמי: "אני שמח לחזור להפועל חיפה ולאמן את הקבוצה. מדובר באתגר גדול מבחינתי. זה מועדון שאני מכיר היטב. בתקופה הקרובה נעסוק בבניית הסגל לקראת העונה הבאה ואני מאמין שנבנה קבוצה טובה". אייל טרטצקי ישמש כעוזרו של ראובן עטר.

כזכור, לפני כשנתיים מונה ראובן עטר למאמן מכבי חיפה, אך פוטר לאחר 9 מחזורים בהם ניצח פעם אחת בלבד והקבוצה נותרה מתחת לקו האדום. לאחר מכן הוא מונה למאמן מכבי נתניה שעברה עונה קשה ביותר ולא הצליח להציל אותה כשבסופה של אותה עונה, היא ירדה לליגה הלאומית.

בעונה האחרונה עטר לא אימן בכלל ולקח שנת מנוחה. חשוב לציין שעוד קודם למינוי כמאמן מכבי חיפה, הצליח עטר להוביל את נתניה למוקדמות הליגה האירופית.

כשחקן, ראובן עטר שיחק בהפועל חיפה בשתי קדנציות שונות, אך בקדנציה השניה שיחק 5 משחקים בלבד ועבר לבית"ר ירושלים. הוא לבש את מדי המועדון 74 פעמים וכבש 39 שערים בכל המסגרות, כולל 21 שערים בעונתו השניה במועדון עונת 95/96.