אנטבי: זה לא בא בהפתעה, אבל זה לא קל

אחרי שפרש, המגן סיכם קריירה בראיון ל"חמש באוויר", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט: "הרגע הכי גדול? המסע עם הפועל בגביע אופ"א"

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.14 - 17:24
אנטבי, קריירה מפוארת הסתיימה (אלן שיבר)
אנטבי, קריירה מפוארת הסתיימה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי 13 שנה במדים האדומים, יגאל אנטבי עדיין מתרגל לעובדה שאת עונת 2014/15 הוא לא יפתח כשחקן מן המניין. המגן השמאלי בן ה-40 תלה את הנעלים ועזב את הפועל ת"א, וכעת הוא מנסה לעכל זאת. היום (ראשון) הוא עלה לראיון ב"חמש באוויר", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט, וחלק את תחושותיו.

"אני יכול להמשיך לשחק, כי פיזית אני מרגיש מצוין, ומבחינת יכולת גם כן", אמר אנטבי, "אבל תמיד אמרתי שאם לא אמשיך בהפועל אסיים לשחק. ידעתי לאורך כל הפגרה שאני כבר לקראת הסוף, וידעתי מה יהיה תוכן השיחה אליה זומנתי, כך שזה לא בא בפתאומיות ולא הופתעתי, אבל עדיין, זה לא קל".

"בתחילה חשבתי לפרוש בסוף העונה", הוסיף המגן, "אבל לנוכח העובדה שהתחלתי לשחק אצל רן במהלך העונה וקבלתי חזרה את הדרייב והכיף אמרתי שאני יכול ורוצה לתת עוד, אבל רק בהפועל ולא בקבוצות אחרות. לפני שבועיים זה כבר ישב לי על הלב וקיבלתי את ההחלטה עם המשפחה".

"הוזמנתי לשיחה עם אייל ברקוביץ'", סיפר אנטבי על הדרך בה הסתיים המסע, "השיחה היתה ברוח טובה, הוא אמר ישירות שאני לא בתכניות ושהוא רוצה לתת לצעירים לשחק. לא היה לי מה להגיד ולא רציתי להגיד שאני יכול ומסוגל ורוצה. כי ידעתי שזה לא יקרה וסתם לדבר אין טעם".

ומהו הרגע הגדול בקריירה? "הרגע הכי גדול הוא המסע באירופה. זה היה הרבה יותר גדול מהדאבל בעונה הראשונה עם תינוקות קשטן. זו היתה הפעם הראשונה שקבוצה ישראלית התקדמה כך באירופה. כל המדינה היתה על הרגליים באותה תקופה. זה מדהים שעד היום מדברים על זה. תמיד אשאר אוהד הפועל ת"א".

"עשיתי קריירה נפלאה בהפועל ואני מרגיש בר מזל שהייתי כל כך הרבה שנים במועדון הזה", סיכם אנטבי. "יש בי טיפה של עצב ותחושת פספוס כי יכולתי לשחק לפחות עוד שנה כאן, זה מה שרציתי בסך הכל. הם ידעו שאני רוצה לשחק אבל ברגע שלא הגיעה תגובה מהם לאורך כל התקופה מאז סיום העונה - היה לי ברור לאן זה הולך".

הדפס