רכש לנתניה: הבלם עודד גביש חתם לעונה

השחקן ישתכר כ-50 אלף דולר עד סיום העונה. וגם: פיראס עבר בבקרה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.10.14 - 13:34
גביש, יהלום חדש (אתר מכבי נתניה)
גביש, יהלום חדש (אתר מכבי נתניה)
תחילת כתבה

טוויסט בעלילה: עודד גביש מצטרף למכבי נתניה ויחזק את חוליית ההגנה של יוסי מזרחי. ההצעה לבלם שודרגה והוא חתם לעונה אחת עם אופציה לשנה נוספת.

חוזהו של הבלם, שעל צירופו פורסם לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט, עבר ברשות לבקרה תקציבית והוא ישתכר בעונה הנוכחית כ-50 אלף דולרים. "גביש יוכל להיות בסגל למשחק נגד בני סכנין ביום שבת", אישר הבעלים אלי שגב. אגב, שגב העביר היום גם את חוזהו של רומאריו פיראס וגם הוא יעמוד לרשות המאמן ביום שבת הקרוב.

יוסי מזרחי, שספג ביקורות מהאוהדים, עשוי לשנות את המערך ולפתוח עם שלושה בלמים מול בני סכנין במחזור הבא. בשיחות סגורות אמר מזרחי שלא ייתכן שהקבוצה סופגת כל כך הרבה שערים בגלל רכות בהגנה, ועיבוי החוליה הזו אולי תביא לשינוי. אגב, בהפסד שלשום להפועל חיפה, החליט מזרחי לשמור אישית במצבים הנייחים של היריבה ובחצי השני עבר לשמור אזורית. "הוא מנסה הכל ואנחנו עדיין סופגים שערים מצחיקים", אמר גורם במועדון.

הבעלים אלי שגב שוחח עם מזרחי ארוכות אחרי המשחק האחרון והבהיר למאמן כי הוא נותן לו גיבוי מלא. מזרחי, אגב, החליט לשנות גישה ואחרי שבשבוע שעבר ביקר את השחקנים, נשמע אחרת כעת. "ביחד נוציא את המועדון הזה קדימה, אני מאמין בכם מאוד", אמר לשחקניו.

במועדון אמרו שלא יהססו להחליף שחקנים וייתכן שעל הכוונת נמצאים שני הרומנים, גבי גיאורגיו וכריסטיאן סארגי, שאם לא יחול שיפור מיידי ביכולתם הם עשויים להיחתך בינואר.

הדפס