בנג'מין: "גם את זידאן וזלאטן לא ספרו בתחילת הקריירה"

המגן שוחרר מהפועל תל אביב, והבריק: "שחקן כמוני לא יכול להרשות לעצמו לשבת על הספסל. יבוא יום והפועל תבין שהיא הפסידה שחקן שיכול היה לעזור לה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.11.14 - 10:30
בהפועל יצטערו? בנג'מין (האתר הרשמי)
בהפועל יצטערו? בנג'מין (האתר הרשמי)
תחילת כתבה

"לא קיבלתי הזדמנות להוכיח את עצמי בהפועל תל אביב. יבוא יום ובמועדון יבינו שהם הפסידו שחקן שיכול היה לעזור להם מאוד, רק שלא יבכו על כך אחר כך". את הדברים הללו אמר הבוקר (שישי) פרנסיס בנג'מין, ששוחרר על ידי האדומים עוד לפני המחזור העשירי. המגן הגיע לסיכום עם המועדון לפיו יקבל את משכורות חודש נובמבר ודצמבר, ובתמורה יוותר על יתר שכרו עד לסיום העונה כדי לקבל שחרור מוקדם.

בנג'מין, שיחזור לניגריה, אולי לא הרשים על כר הדשא, אבל בשיחה עם אתר ערוץ הספורט הוא דווקא הבריק למדי. "גם את זידאן ואיברהימוביץ' לא ספרו בתחילת הקריירה ותראה מה נהיה מהם", אמר המגן והוסיף: "אני לא אומר שאני אגיע לרמה שלהם, אבל אני מאמין בעצמי ומשוכנע שאני יכול להגיע לרמות הגבוהות. שחקן כמוני, שנמנה על הסגל של נבחרת ניגריה, לא יכול להרשות לעצמו בגיל 21 לשבת על הספסל או לא להיות בכלל בסגל".

בלי פרנסיס בנג'מין כמובן, הפועל ת"א תחזור היום לאימונים ותמשיך בהכנות למפגש עם מכבי חיפה ביום ראשון בסמי עופר. אסי דומב עדיין מתלבט לגבי מחליפו של שובל גוזלן, שלא יכול לשחק מו הירוקים בשל הסכם ההשאלה בין הקבוצות, כאשר כרגע נראה כי שלומי אזולאי יהיה זה שיפתח בהרכב. דני עמוס כשיר אחרי המכה שספג במשחק הניצחון על הפועל ב"ש ויפתח בין הקורות.

מאמן הפועל ת"א מודע לציפיות הגבוהות אחרי ה-2:3 על סגנית האלופה, אבל ביק מהשחקנים שלו לשמור על הכבוד של היריבה. "מכבי חיפה זה מועדון גדול בישראל ואי אפשר לחשוב שאנחנו פייבוריטים", אמרו במועדון האדום, "חיפה במצב מאוד עדין, והיא תבוא להילחם על הכבוד שלה. למרות זאת, אנחנו במומנטום טוב וצריכים לשמור עליו. אסור לנו שחיפה תתאושש דווקא על חשבוננו. עם כל הכבוד לה, למכבי חיפה אין שחקן כמו גילי ורמוט בכל הסגל העשיר שלה".

הדפס