טענת הפועל פ"ת: צעירי יכול לעזוב רק לאירופה

ברוכים הבאים לסאגה החדשה. הקשר סיכם בהפועל ת"א, אך המלאבסים טוענים: "רק אם נקבל שחקן בתמורה, נשחררו". עודד גביש חתם, השוער ניל אברבנאל סגר לשנתיים וחצי. גם אורי שטרית יצטרף?

רועי זריהן  20.01.15 - 20:27
מה יהיה הסוף איתו? צעירי (צילום: אלן שיבר)
מה יהיה הסוף איתו? צעירי (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

הפועל פתח תקווה מסרבת להרים ידיים בכל הנוגע ללירוי צעירי. על רקע העובדה שהקשר סיכם בהפועל תל אביב, המלאבסים טוענים כי לפחות בשלב הזה - הם לא מאשרים את המעבר.

בהפועל פ"ת טוענים כי לצעירי יש סעיף בחוזה, לפיו הוא יכול לעבור באמצע העונה רק לקבוצה באירופה, או לעבור לקבוצה ישראלית ולקבל עבורו תמורה. על כן, גורם בהנהלת המועדון טוען: "כרגע צעירי לא משוחרר. ניתן אור ירוק למהלך הזה רק אם הפועל תשלח לנו שחקנים כחלק מהעסקה".

רכש ראשון לעידן בר און והפועל פתח תקווה בחלון הנוכחי: עודד גביש, שעל המגעים עימו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, הגיע למתחם האימונים של הפועל פ"ת וערך את אימון הבכורה שלו. מאוחר יותר גביש חתם עד לסיום העונה וכאמור, הפך לרכש הראשון של בר און בינואר.

גביש צפוי לערוך את הופעת הבכורה בקבוצתו החדשה כבר בשבת הקרובה, אז הפועל פתח תקוה תתארח אצל הפועל תל אביב בבלומפילד. הגעתו של הבלם לאם המושבות התאפשרה אחרי שזה הגיע להבנות עם מכבי נתניה בנוגע לפיצוי כספי.

שחקן נוסף ממכבי נתניה שעימו מתקיימים מגעים הוא אורי שטרית, וגם על השיחות עימו פורסם לראשונה כאן אצלנו. במקרה שלו עדיין קיימים פערים, אבל בפתח תקווה עושים את כל המאמצים על מנת להתחזק גם במגנה השמאלי של הנתנייתים.

במקביל, שניים נוספים מצטרפים: שוער קרית גת ניל אברבאנל סיכם לשנתיים וחצי במועדון, כשחתימתו מותנית בקבלת השחרור מקבוצתו הנוכחית. גם שון גולדברג, המגן הצעיר ממכבי תל אביב, סיכם ויצטרף.

הפועל פ"ת, כאמור, תגיע בשבת לבלומפילד ותפגוש את הפועל תל אביב (ללא גילי ורמוט המוצהב). אחרי שישה משחקים רצופים ללא ניצחון, שהציבו אותה מתחת לקו האדום ובמרחק 3 נקודות מחוף מבטחים, החבורה של עידן בר און תנסה סוף סוף לצאת מהמשבר.

הדפס