נבו מזרחי חתם בנתניה, דורי גמר את העונה

בנתניה מחפשים מימון להשלים את העסקה. השוער נפצע בכתפו. הרוש פתח תיק בהוצאה לפועל נגד אלי טביב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.02.15 - 10:40
חוזר לליגת העל. מזרחי (האתר הרשמי של מכבי נתניה)
חוזר לליגת העל. מזרחי (האתר הרשמי של מכבי נתניה)
תחילת כתבה

נבו מזרחי בדרך חזרה לליגת העל. חלוץ הפועל ירושלים, אקס מועדון ספורט אשדוד, חתם היום (שלישי) במכבי נתניה, שעושה מאמצים להשיג מימון על מנת להעביר את החוזה בבקרה התקציבית לפני סגירת חלון העברות. מזרחי, שכבש העונה 11 שערים בליגה הלאומית, קיבל הבטחה אישית מבעלי הפועל י-ם כי יקבל שחרור אם תגיע הצעה מליגת העל.

בינתיים, הקבוצה תיאלץ להסתדר ללא השוער השני, שניר דורי, שגמר את העונה לאחר שנפצע בכתף ב-1:1 מול הפועל פ"ת במחזור האחרון. החדשות הללו מגיעות יממה לאחר שהתקבל האישור הרשמי מאלי טביב לשתף את אריאל הרוש, למזלה של הקבוצה. דין גל, שוער קבוצת הנוער ונבחרת הנוער, ישמש כשוער השני.

בעניין אחר, לאריאל הרוש נגמרה הסבלנות. שוער מכבי נתניה פתח הבוקר תיק בהוצאה לפועל נגד בית"ר, באמצעות פרקליטו עו"ד רועי רוזן. בתוך שבועות, יתבצעו עיקולים על חשבון המועדון, אם אלי טביב לא ישלם את פסיקת הבורר ובית המשפט בסך 850 אלף שקלים כולל ריבית והצמדה להרוש.

השוער החליט לפעול באופן רשמי כנגד טביב וזאת למרות שאתמול בעלי בית"ר, באמצעות היועצים המשפטיים של המועדון הירושלמי, העבירו אישור רשמי למכבי נתניה לשתף את הרוש במשחקי הקבוצה, על אף שטרם שולמו לבית"ר דמי ההשבחה עבורו.

"הרוש נתן לטביב את כל הזמן שבעולם כדי להסדיר את החוב", אמרו בסביבת השוער. "ההתאחדות לכדורגל, הבקרה וכל הגורמים הרלוונטים מתנערים מאחריות ולאריאל לא נותרה ברירה אלא לפנות להוצאה לפועל".

הבוקר התברר שלארי קאיודה דרש מבית"ר ירושלים 300 אלף יורו לעונה, סכום שטביב לא היה מוכן לשלם. הצדדים לא חזרו לשולחן המו"מ בעבור רכישת כרטיסו של החלוץ הניגרי. סוכנו דודו דהאן אמר הבוקר: "לארי יישאר בנתניה עד סוף העונה".

הדפס