הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באדיר: "השחקנים חסרי בטחון, צריך סבלנות"

מאמן הפועל אחרי ה-1:1 עם נתניה: לא חושב על העתיד. דורה: חסר מחץ

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  12.09.15 - 21:01

בהפועל ת"א קיוו שהזעזוע שעברה הקבוצה עם פיטוריו של סזאר מנדיונדו יתורגם לתוצאה טובה מול מכבי נתניה, אבל הקבוצה סיימה רק ב-1:1 ואחרי שלושה מחזורים יש לאדומים שלוש נקודות בלבד, בהחלט לא המהפכה לה אמיר כבירי ציפה.

המאמן הזמני, וואליד באדיר, נשמע די בטוח שהוא ימשיך להיות עם הקבוצה, למרות שמאחורי הקלעים בקבוצה ממשיכים לחפש מחליף קבוע למנדיונדו: "לא היה משחק טוב. אנחנו צריכים לתקן, נעבוד על זה באימונים. חסר לשחקנים ביטחון, נעבוד על זה ומקווה שנצא לדרך חדשה".

באדיר המשיך: "אני לא חושב על העתיד שלי עכשיו, כל עוד אומרים לי שאני המאמן, אני לא מסתכל על משהו אחר. צריך סבלנות, יש 20 שחקנים חדשים, קבוצה חדשה, צריך זמן, זה לוקח זמן ולאט לאט ניכנס לעניינים. זה מועדון גדול שרוצה לנצח כל משחק".

המגן שמואל שיימן, שערך בכורה במדי הפועל ת"א בליגה: "רצינו לנצח בבית וחושב שהגיע לנו. אני לא מרוצה. היינו צריכים לעשות 0:2 וקיבלנו גול שטותי במקום. כיף לחזור לשחק, ברור שזה קשה בהתחלה, נחזור לכושר. חבל שלא הראינו מה שאנחנו יכולים להראות".

מנגד, מאמן מכבי נתניה, שלומי דורה, מודע לחסרון בחלוץ טבעי: "חסר לנו מחץ, אבל נתניה תהיה קבוצה טובה. צריכים חלוץ טבעי שימקסם את המצבים. נתניה מועדון גדול שיעשה את ההחתמה הכי טובה. לא נחתים חתול בשק. אני חושב שהמזג אוויר התיש אותנו, הרבע שעה האחרונה הייתה מתישה לשני הצדדים. התוצאה משקפת, מחצית ראשונה טובה שלהם שנייה יותר טובה שלנו".