יש חלוץ: ג'וד וורו חתם לשנתיים בבני יהודה

החלוץ הניגרי בן ה-26 מצטרף אחרי שהרשים את אבוקסיס. העביר את כל הקריירה הבוגרת שלו בדנמרק. קשר אחורי קרואטי ייבחן בקבוצה

רועי זריהן  09.10.15 - 12:17
ברוך הבא לשכונה. וורו
ברוך הבא לשכונה. וורו
תחילת כתבה

בשעה טובה, בני יהודה מצאה חלוץ. הזהובים החתימו היום (שישי) את החלוץ הניגרי בן ה-26, ג'ון וורו, על חוזה לשנתיים. וורו, שנחשב לשחקן חופשי ולכן יכול להצטרף לסגל של יוסי אבוקסיס גם כשחלון ההעברות סגור, נבחן בשכונה במשך שלושה שבועות עד שהצוות המקצועי גיבש את דעתו החיובית עליו.

בבני יהודה התרשמו מיכולתו כבר לאחר כשבוע, אבל ביקשו זמן נוסף בשביל לגבש את ההחלטה הסופית, שהתקבלה היום. "מדובר בשחקן מהיר מאוד ואין לי ספק שהוא יכול לחזק את החלק הקדמי שלנו", סיפר שחקן בקבוצה. וורו העביר את כל הקריירה המקצוענית שלו בדנמרק, אליה הגיע בגיל 18 כשהצטרף למידטיילנד, וב-3 השנים האחרונות שיחק בהורסנס.

אחרי החתמתו של וורו, בבני יהודה ממשיכים בניסיונות לחזק את הסגל והיום נחת בארץ לוקה מוז'ניאק בן ה-22 וייבחן בקבוצה בימים הקרובים. הקשר האחורי שהחל את הקריירה כמגן ימני, גדל בקבוצת ציבאליה מהליגה הראשונה בקרואטיה, שם ערך 69 הופעות במשך 4 שנים החל מ-2011. את העונה הנוכחית הוא פתח בזאברץ' הסלובנית, אבל שוחרר ממנה.

מי שבוודאות יעמוד לרשות המאמן יוסי אבוקסיס מול הפועל חיפה הוא גל צרויה. החלוץ שלא היה בסגל בארבעת המחזורים האחרונים בשל עונש השעייה שספג מהמועדון, סיים לרצות אותו ויוכל לשחק.

הדפס