עוד צרה: חיימוב עשוי להעדר תקופה ממושכת

השוער נפצע ב-2:0 של ק"ש מול בית"ר ויעבור צילום. במועדון מבינים שאם ההפסדים יימשכו יהיה צורך בזעזוע. שחר הירש מועמד להגיע

תומר לוי
תומר לוי  07.12.15 - 08:52
תחילת כתבה

אחרי שהתרגלה להיות בשנים האחרונות "ההפתעה של הליגה", קרית שמונה מתמודדת עם משבר רציני ראשון מזה מספר שנים, לאחר שסגרה אתמול (ראשון) משחק שישי ברציפות ללא ניצחון עם ההפסד 2:0 לבית"ר ירושלים בטדי.

שקט מוחלט שרר בחדר ההלבשה של הקבוצה אחרי המשחק, שלא כבשה שער כבר 500 דקות. אם לא די במצב הקשה בטבלה, הגיעה פציעתו של גיא חיימוב, שעשוי להעדר לתקופה ארוכה מהמגרש. השוער מתח את השריר בכתף שבה נפצע כבר בעבר והוא יעבור בדיקת אולטרסאונד בימים הקרובים שתקבע את משך התקופה בה ייעדר. הוא כמובן נמצא בספק למשחק מול הפועל באר שבע. עודד אלקיים יחזור לסגל.

איזי שרצקי נמצא בחו"ל וכרגע אין בכוונתו לפטר את המאמן סאלח חסארמה, אך במועדון ברור שאם ההפסדים יימשכו יהיה צורך בזעזוע בקבוצה. העובדה כי הצפוניים ייפגשו בשניים מתוך שלושת המשחקים הקרובים שלהם את ב"ש ומכבי ת"א לא בדיוק מעודדת את אנשי הקבוצה.

בקבוצה שמים את האצבע על כך שהבעיה של הקבוצה היא בהתקפה, כשלא נמצאו תחליפים לרועי קהת ורוג'רס קולה שעזבו את הקבוצה. החלוצים הזרים, אוגו וברונו, עליהם בנו במועדון, צעירים מדי ולא כובשים כמות שערים מספקת. הבעלים מתכוון להחתים בינואר שני חלוצים - ישראלי וזר, כששחר הירש נמצא בראש רשימת המועמדים.

"אנחנו בתקופה לא טובה, אנחנו מודעים לזה", הודה וובה בראון. "כל השחקנים שנמצאים כרגע מודעים למצב. כל מי שנמצא צריך לשאוף למעלה. הגענו מול בית"ר למצבים אבל לא הלך לנו, לא נדבק".

הדפס