ארון שוינפלד חתם ל-4 שנים בהפועל תל אביב

החלוץ נשאר באדום: היו הרבה שמועות שמטרתם הייתה לפגוע בי ובקבוצה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.07.16 - 00:09
שוינפלד חותם על החוזה לצד גוטמן (הפייסבוק של הפועל ת"א)
שוינפלד חותם על החוזה לצד גוטמן (הפייסבוק של הפועל ת"א)
תחילת כתבה

ארון שוינפלד נשאר בהפועל ת"א. אחרי לא מעט פרסומים שקשרו את החלוץ עם מעבר ליריבה העירונית, מכבי ת"א, הוא חתם הלילה (רביעי) על חוזה חדש לארבע שנים במדים האדומים ושם סוף לספקולציות, כפי שפרסמנו בערוץ הספורט. "אני שמח להיות חלק מהפועל ת"א גם בשנים הבאות", אמר שוינפלד לאתר הרשמי.

החלוץ הוסיף: "בתקופה האחרונה היו הרבה שמועות וסיפורים שלא באו מסביבתי ומטרתם הייתה כנראה לפגוע בקבוצה ובי, אבל מה שחשוב הוא שכעת הכל מאחוריי ופניי לקראת העונה שבפתח. אני מודה לאלי גוטמן על האמון, ולבעלים שעשה הכל כדי שאשאר, עכשיו תורי להחזיר להם ולכל האוהדים על האמון והאהבה שאני מקבל מהם. אני מחכה כבר לפגוש את כל האוהדים במשחק בשבת הקרובה".

המאמן אלי גוטמן היה מאושר מהסגירה עם שוינפלד: "לא היה לי ספק שארון יאריך את חוזהו בהפועל, במשך כל התקופה האחרונה שוחחנו והיינו בקשר. הוא שחקן רציני שאוהב לעבוד קשה, מחובר למועדון, ואין לי ספק שהוא ימשיך לתרום להפועל ת"א ביחד עם יתר השחקנים".

שוינפלד הגיע בעונה שעברה דווקא למכבי נתניה, אבל שני משחקים בלבד במדי הקבוצה הספיקו להפועל ת"א על מנת לרכוש אותו. החלוץ האמריקאי-יהודי הגבוה (1.93 מ') התפוצץ במדים האדומים עם שמונה שערים ב-12 הופעות שעזרו לקבוצה להישאר בליגה, כולל בהופעת הבכורה בדרבי.

הדפס