רשמי: רעננה מכרה את קנגווה לגזיאנטפספור

כפי שפורסם לראשונה באתר, הטורקים ישלמו 850 אלף דולר על הזמבי

עינת הירש
עינת הירש  29.07.16 - 10:49
עבר לטורקיה. קנגווה
עבר לטורקיה. קנגווה
תחילת כתבה

הושלמה עסקת העברתו של אוונס קנגווה מהפועל רעננה לגזיאנטפספור הטורקית. הקשר ההתקפי הזמבי חתם על חוזה ל-4 שנים בקבוצה מהליגה הראשונה בטורקיה, באמצעות סוכנו ניר קרין, כאשר המועדון מהשרון יקבל תמורתו כ-850,000 דולרים. על המשא ומתן בין הצדדים פורסם לראשונה כאן באתר.

המגעים בין הצדדים התנהלו בתקופה האחרונה, כאשר קנגווה טס היישר ממחנה האימון של רעננה לאיסטנבול, שם פגש את נשיא הקבוצה הטורקית, עבר בדיקות רפואיות וחתם. לפי ההערכות הזמבי צפוי להשתכר בסכום מכובד של 400 אלף יורו בעונה.

"אנחנו שמחים בשביל אוונס קנגווה על ההתקדמות המקצועית והכלכלית ומאחלים לו שעוד ימשיך ויצליח", אמר המאמן חיים סילבס, "אוונס היה חלק חשוב מאוד במערך המקצועי. יחד עם זאת אנחנו נמשיך להעמיד קבוצה תחרותית עם רצון לקדם שחקנים כדוגמתו".

למרות שברעננה רצו בשחקן הכנף מבחינה מקצועית, ועל אף השתלבותו הטובה בקבוצה, הגיעו המועדונים להסכמות ועל תנאי התשלום לאחר שהקבוצה הטורקית פנתה מספר פעמים לרעננה והתעקשה על השחקן. מדובר בשחקן הראשון שיוצא היישר מרעננה לאירופה. כזכור בשנים האחרונות המועדון הצליח להביא זרים מרשימים נוספים, כשהבולט שבהם הוא טוני וואקמה שעשה את הדרך להפועל ב"ש.

אחרי עזיבת קאנגווה, לרעננה יש רק שני זרים ובקבוצה רוצים להתחזק בבלם, קיצוני/חלוץ וקשר 50/50. בתחילת השבוע ינחתו החלוצים אייזיק צ'אנסה ו-ווילפרד יסו להתרשמות אצל חיים סילבס.

הדפס