פרסום ראשון: בלדוט מונה לעוזר מאמן בני יהודה

הקשר יצורף לצוות המקצועי לאחר שקיבל הודעה כי אינו בתוכניות לסגל

רועי זריהן  07.09.16 - 13:50
בלדוט. ימונה לעוזר מאמן (אלן שיבר)
בלדוט. ימונה לעוזר מאמן (אלן שיבר)
תחילת כתבה

פרסום ראשון: שחקנה של בני יהודה, אסי בלדוט, ימונה לעוזרו של מאמן הכתומים אריק בנאדו. כפי שנחשף באתר לפני מספר ימים, הבעלים ברק אברמוב ואנשי ההנהלה יוסי כהן וכפיר אדרי שקלו בימים האחרונים להשאיר את בלדוט במערכת לאחר שקיבל הודעה כי אינו נמצא בתוכניות המקצועיות של המועדון.

היום (רביעי), נודע לאתר ערוץ הספורט כי התפקיד שיוצע לאחד מהסמלים הגדולים של שכונת התקווה הוא עוזר המאמן. בסביבתו של הקשר הוותיק מספרים כי הוא נוטה לקבל את ההצעה וביממה הקרובה תתקיים פגישה מכרעת בנושא.

חשוב להדגיש כי במקביל לתפקיד החדש, בלדוט ישאיר את כרטיס שחקנו, שממילא הוכן עבורו לעונה הקרובה, פעיל. למרות זאת, ההערכות הן שבהתאם לתפקידו החדש יהיה לו קשה לשמור על כושר ורמת משחק גבוהים. כפי שפורסם בערוץ הספורט, לברק אברמוב הייתה כוונה להציע לשחקן הוותיק תפקיד מקצועי.

"גם בימים שהייתי מבולבל מהמצב, לא האמנתי לרגע שאעזוב את המועדון", אמר בלדוט הנרגש," רציתי להמשיך לשחק, אך לא ראיתי את עצמי מחוץ בני יהודה. כשברק הציע לי להצטרף לצוות המקצועי כעוזר מאמן למשך שנתיים - הצעה מכובדת לכשעצמה, שמחתי מאוד. החל מהיום אני חלק מהצוות המקצועי והמטרה היא להצעיד את בני יהודה קדימה".

הקשר הוותיק המשיך: "לפני שבוע התבשרתי שרוצים לשחרר אותי ובמהלך השבוע שוחחתי עם ברק ואיר, והדבר הכי טוב בשבילי זה להצטרף לצוות המקצועי. היו לי הצעות מהליגה הלאומית אבל תמיד רציתי להישאר בבני יהודה". על התפקיד החדש אמר: "יש לי תעודת פרו שעשיתי לפני ארבע שנים. אני שלם עם הקריירה החדשה, למרות שאני מרגיש שעדיין ביכולתי לשחק".

בלדוט גדל במחלקת הנוער של בני יהודה ועלה לקבוצה הבוגרת בעונת 1998/99. לאחר שהפך לבורג מרכזי במועדון, מונה הקשר לתפקיד הקפטן של הכתומים בעונת 2006/07. רק בשנת 2011, עזב בלדוט את שכונת התקווה והצטרף להפועל חיפה, לאחריה שיחק גם בראשון לציון, רמת השרון והפועל רעננה, עד שבקיץ 2014 חזר לבני יהודה לאחר שירדה לליגה הלאומית.

הדפס