מיכאל אוחנה: "זה היה אינסטינקט, לא חשבתי"

שחקן ב"ש הבקיע שער מרהיב: "זה חלום". קובי רפואה: "כמו 2 הפסדים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.10.16 - 21:41
תחילת כתבה

הפועל באר שבע חזרה מפגרת הנבחרות רעבה מאוד ורשמה את הניצחון הגדול ביותר שלה העונה, 0:5 על מכבי פתח תקווה במשחק השלמה מהמחזור השישי בטוטו טרנר. כבר למחצית ירדה האלופה ביתרון 0:4, כאשר הדובדבן שבקצפת היה השער השלישי - מיכאל אוחנה הראה כמה כישרון טמון בו כשהקפיץ עם העקב מעל למגן והמשיך פנימה עם הראש.

במחצית השניה העניק ברק בכר דקות גם למאור בוזגלו ולבן שהר שהביעו לאחרונה אכזבה מכמות הדקות שהם מקבלים ואולי מנע מעצמו כאב ראש בהמשך השבוע אחרי הפוסט הזועם של רועי גורדנה אתמול. תקרית לא נעימה התרחשה בסיום כאשר ג'ון אוגו צעק לבן ביטון: "אתה חמור". השניים לחצו ידיים ובבאר שבע לא מתרגשים מהאירוע.

בכר עצמו, הסובל מדלקת חריפה בחניכיים, שלח את עוזרו, עמיר נוסבאום לסכם: "ידענו שאנחנו נשחק נגד קבוצה טובה ומאומנת ואני מאוד שמח עלהגישה המצויינת שלנו. לא הורדנו הילוך לקראת הסוף, הכנסנו שחקנים בשביל לרענן והם עשו עבודה טובה". על המפגש מול ספרטה פראג ביום חמישי הוא הוסיף: "אנחנו מודעים לחשיבות המשחק, נעשה את ההכנה הטובה ביותר ואני מאמין שנעשה תוצאה טובה".

כוכב הערב, מיכאל אוחנה, לא יכול היה להוריד את החיוך מהפנים: "זה חלום לנצח ככה. הראינו שאנחנו קבוצה מאוד חזקה. השער שלי? לא חשבתי הרבה, זה היה אינסטינקט ואני שמח שהצליח. הקבוצה הזאת מדהימה, עזרו לי מהר מאוד להתאקלם פה ואני מרגיש טוב. שיחקנו יפה ואטרקטיבי וגרמנו לקהל ליהנות. ביום חמישי יהיה משחק אחר לגמרי. אני מקווה שגם שם נעשה תוצאה טובה".

בצד המפסיד, המאמן קובי רפואה, ניסה להסתכל על הצדדים החיוביים: "רצינו לפתוח חזק, אבל עד הדקה ה-30 הם כבשו שלושה שערים והמשחק כבר נגמר. זה לא נעים, זה כואב, אבל אנחנו קבוצה מספיק חזקה לצאת מזה.  אנחנו עדיין קבוצת צמרת, זה כבר קרה לקבוצות גדולות מאיתנו. זה כמו שני הפסדים, אבל נצא מזה. אני שמח שהשחקנים לא התפרקו במחצית השניה. השחקנים מקצוענים ויודעים איך להתמודד".

לירוי צעירי ניסה למצוא את הסיבות לכישלון: "חזרנו מתקופה ארוכה ללא משחק. התכוננו כמו שצריך אבל הגול המוקדם שספגנו הוציא אותנו מהסיפור ושיבש לנו את התכניות". למרות זאת, הקשר שמר על אופטימיות לקראת ההמשך: "אנחנו קבוצה טובה ולא סתם הגענו למקום שבו אנחנו נמצאים בטבלה. באר שבע קבוצה מעולה שהשתלטה בקלות על המשחק, אנחנו צריכים להרים את הראש ולבוא מוכנים ליום שבת".

הדפס