בא לחזק: ז'ייטה חתם על החוזה בבני יהודה

הקשר הגמבי חתם עד תום העונה בכתומים. במועדון רוצים את עגייב

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.12.16 - 19:00
תחילת כתבה

נדמה שאין יום משעמם בבני יהודה בתקופה האחרונה. הבשורה המרכזית מהיממה האחרונה היא צירופו הצפוי של קשר נבחרת גמביה, טיג'אן ז'ייטה. כפי שפרסמנו בערוץ הספורט, הקשר נחת בישראל לאחר שסיכם את רוב תנאיו ואתמול כבר עבר בדיקות רפואיות ולאחר מכן התקיימה פגישה בין נציגו, ג'קי דהאן ובעלי בני יהודה. הערב (שני) חתם ז'ייטה על החוזה עד לסיום העונה עם אופציה ל-3 עונות נוספות בשכונת התקווה.

במועדון ממש לא מתכוונים לעצור כאן וכפי שפרסמנו לראשונה, בשכונה ישמחו לראות בחזרה בכתום את אמיר עגייב. במועדון מעריכים שחזרתו של הקשר קרובה מתמיד. "אנחנו מאוד רוצים את עגייב והבנו שגם הוא רוצה לחזור", אמר גורם בקבוצה.

ומאלה שמגיעים ואולי יגיעו, לאלה שככל הנראה יעזבו בקרוב. מעבר לקסאבייה תומא, דינקו טרבוטיץ' וסער בנבנישתי שקיבלו הודעה שהם לא בתכניות ושהם רשאים לחפש לעצמם קבוצה בינואר, ישנם שינויים גם בצוות המקצועי. למרות ההצהרות במסיבת העיתונאים על הישארותם של אסי בלדוט ויעקב אסייג, אתמול נמסר לבלדוט שהוא לא יכול להישאר בקבוצה הבוגרת ובמקום זאת הוצע לו להצטרף למחלקת הנוער של המועדון.

בלדוט, שכבר שוחרר בתחילת העונה, הודיע על פרישה בעקבות כך ובסופו של דבר קיבל את תפקיד עוזר המאמן, עדיין לא החליט כיצד להתייחס להצעה החדשה שקיבל, כשהערכה היא שהוא יסרב ויעזוב את המועדון.

הדפס