קרניצקי שוחרר מרעננה. מיחליץ בספק למכבי

הסלובני נפצע. סילבס על הצהובים: "הנוכחות של ג'ורדי על הקווים תדרבן"

עינת הירש
עינת הירש  10.01.17 - 13:56
תחילת כתבה

קשר הפועל רעננה, רנה מיחליץ', בספק למשחק מחר (רביעי) ב-20:00 מול מכבי ת"א. השחקן לא נטל חלק באימון המסכם בשל פציעה בשריר התאומים ורק מחר יידעו בקבוצה האם הסלובני יעמוד לרשותו של חיים סילבס מול הצהובים. מי שייעדר בוודאות הוא אלכסנדר קרניצקי שהצטרף לגל אראל ושחר הירש ברשימת העוזבים.

"מכבי ת"א היא אחת משתי הקבוצות הטובות בליגה, אנחנו מתכוננים בצורה הכי יסודית שאפשר ויהיה משחק קשה - אני מקווה שגם עבורם", אמר סילבס, "אנחנו לא מתייחסים לפיטורים של שוטה ארבלדזה. מכבי ת"א החליפה מאמנים כמה פעמים וזה לא מנע ממנה לזכות באליפויות ובגביעים. להיפך, דווקא העובדה שג'ורדי קרויף יעמוד על הקווים ידרבן יותר את שחקני מכבי. אנחנו מעדיפים להתעסק בעצמנו כי יש למכבי ת"א מספיק דרכים להעניש אותנו".

סילבס התייחס גם להגרלה בגביע מול מכבי ת"א: "יותר מעניין אותי לדעת מה דעתם. זה סופר קשה, אבל מזל שזה בבית. לא אידאלי, אבל אפשרי. אני מקווה מאוד שאיכשהו גם שם אומרים שזו לא הגרלה נוחה". על הרכש אמר המאמן: "קשה לנו להתחזק, אנחנו מועדון בינוני וגם הנושא הכספי וההעדפות של השחקנים לא מקלות עלינו. זה לא שיש מציאות יוצאות דופן בחוץ, אבל אנחנו עושים מאמצים להתחזק וזה יקרה - השאלה היא מתי".

הקפטן שניר שוקר שהחלים מניתוח בברך, חזר להתאמן אחרי שלושה חודשים ורץ מסביב למגרש. ברעננה מקווים שהוא יהיה בכושר משחק תוך חודש ויחזור לסגל. בינתיים, במועדון ממשיכים לנסות ולחזק את הסגל, ושובל גוזלן עדיין על הפרק. לא מן הנמנע שהוא יצטרף כשהפערים בינו לבין רעננה קטנים בהשוואה לקבוצות אחרות. עדיין יש חוסר ודאות בנוגע ליובל שבתאי שלא ברור אם יגיע. במועדון לא יחכו לו עד תום החלון.

הדפס