זריהן חתם, מאור בוזגלו התנצל: "עשיתי טעות"

חלוץ אשדוד הצטרף ל-4 שנים וחצי, כוכב ב"ש הגיב לראשונה למתיחות עם בכר: "מעריך אותו. לא התכוונתי לפגוע". ברקת הציעה 1.2 מיליון יורו על 50% מכרטיסו של דור אלו, גם זובאס סומן. סוארס צפוי להצטרף רשמית

רועי זריהן  16.01.17 - 14:10
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי: ניב זריהן חתם היום (שני) בהפועל באר שבע לארבע שנים וחצי. חלוץ מ.ס אשדוד יוצג כבר מחר ב-15:00 במסיבת עיתונאים מיוחדת, יחד עם הקשר אמיר חלאיילה שהצטרף לאלופה מבני סכנין.

אחרי שהצהירו לא מעט פעמים שאין בכוונתם לעשות שינויים בסגל בחלון העברות הנוכחי, הפועל באר שבע צפויה להשלים עסקה נוספת, כשוויליאם סוארס צפוי להסדיר את ענייניו מול סטנדרד ליאז' ולהצטרף לקדנציה שנייה אצל האלופה, אותה עזב רק בקיץ האחרון לבלגיה.

"אלונה (ברקת) וברק (בכר) חושבים לטווח הארוך", אמר גורם במועדון, "תהליך הצערת הסגל התחיל עם (מיכאל) אוחנה ונמשך עם (ניב) זריהן וחלאיילה". כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, הבעלים של הפועל ב"ש תנסה להחתים את דור אלו ממכבי פתח תקווה לעונה הבאה כבר בשבועות הקרובים. בשיחה שהתקיימה בין ברקת ואבי לוזון, הציעה בעלי האלופה 1.2 מיליון יורו על חצי מכרטיסו של אלו.

המחשבות על העונה הבאה לא מסתיימות כאן. במהלך המשחק מול בני יהודה בשבת, ברקת ובכר התרשמו מאוד משוערה של בני יהודה, אמיליוש זובאס, וגורמים במועדון הכתום לא פוסלים אפשרות שהאלופה תרצה לרכוש את השוער הליטאי לקראת העונה הבאה.

בגזרת מאור בוזגלו, נרשמה אתמול רגיעה אחרי שהתקיימה ועדת המשמעת. הקשר פירסם היום פוסט חדש בחשבון הפייסבוק שלו ובו התייחס למערכת היחסים מול ברק בכר והפועל ב"ש: "בעקבות הסערה של הימים האחרונים ברצוני להבהיר כי הפוסט שכתבתי היה טעות שנעשתה עקב סערת רגשות. לא הייתה לי שום כוונה לפגוע בברק, אותו אני מעריך מאוד, ומעולם לא הטלתי ספק ביושרו המקצועי ויעידו על כך גם הסובבים אותי".

"כשחקן מקצועי כל דקה על המגרש היא עולם ומלואו עבורי", הוא הוסיף. "במהלך השנים שלי במועדון תמיד שיתפתי בתחושות שלי, לטוב ולרע, אבל בכנות- לא היתה לי כוונה לפגוע, לא במועדון, לא בחבריי השחקנים ולא בקהל. את ועדת המשמעת שכולם הפכו לדבר שלילי אני רואה דווקא כמשהו חיובי, שמראה כמה המועדון הזה הוא מקום חשוב עבורי וניהלנו כאן שיחה טובה. אני בטוח שמכאן נוכל לצאת לדרך מחודשת וטובה כדי שהסיטואציה הזו תהיה בסופו של דבר חיובית ומכובדת לשני הצדדים".

חשוב לציין כי בבאר שבע מאמינים שלמרות הקרע שנוצר בעקבות ההודעה הקודמת שפירסם בוזגלו בחשבון הפייסבוק שלו, יהיה אפשר לתקן את המצב ובמועדון לא פוסלים אופציה להשאיר את השחקן ולשבת איתו על חוזה חדש.

הדפס