ג'אבר סיכם בסכנין. דאו חתם עד סיום העונה

קשר חיפה יגיע. אקס אשקלון הצטרף רשמית עם אופציה לעוד שנתיים

תומר לוי
תומר לוי  29.01.17 - 18:36
תחילת כתבה

בבני סכנין ינסו לשכוח מההפסד למכבי תל אביב ובית"ר ירושלים בגביע. הקבוצה מהמגזר תארח היום (19:00) את הקבוצה של יובל נעים, כאשר כל תוצאה מלבד ניצחון תהיה מאכזבת. פיראס מוגרבי צפוי לחזור להרכב על חשבון מוחמד זבידאת, כאשר לרשות יוסי אבוקסיס יעמוד סגל מלא.

"למדנו שכל המשחקים בליגה הזאת קשים, גם נגד קבוצות מהצמרת וגם מהתחתית", התייחס יוסי אבוקסיס להתמודדות, "אשקלון נמצאת מתחת לקו האדום ותבוא להלחם בדיוק כמונו. מבחינתנו זה המשחק הכי חשוב השנה, וזה שיקבע לאן הדרך שלנו הולכת".

בד בבד, בקבוצה מקווים שעד יום שני תיסגר סופית עסקת העברתו של עטאא ג'אבר. מכבי חיפה וסכנין הגיעו לסיכום, כאשר על פי ההבנות הושגו, הירוקים יחזיקו ב-20% ממכירה עתידית של הקשר ויקבלו עבורו 260 אלף דולר. כעת כל מה שנותר זה לסגור את פריסת התשלומים. בחיפה רוצים פריסה לשנה ובסכנין פריסה לשלוש שנים.

מי שכבר הצטרף רשמית הוא החלוץ לאסינה דאו, ששוחח מהפועל אשקלון. השחקן חתם על חוזה עד סוף העונה עם אופציה לשנתיים נוספות באמצעות סוכניו מאיר ריפמן וטום מור אחרי שעבר את הבדיקות הרפואיות.

ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל, עלי עותמן, אברהם פאס, סארי פאלח, וונדרסון, חאלד חלאיילה, סגס תאמבי, פיראס מוגרבי, רמזי ספורי, ז'אורז'יניו ויובל אבידור.

הדפס