השוער תמאש קושיצקי חתם ברעננה

סילבס אחרי ה-0:0: "היה משחק משעמם. זה לא יספיק"

עינת הירש
עינת הירש  19.08.17 - 21:24
תחילת כתבה

הפועל רעננה ועירוני קרית שמונה כנראה סיפקו הערב (שבת) את המשחק המאכזב של המחזור הראשון בליגת העל. חיים סילבס הגיע לפגוש את קבוצתו ב-3 השנים האחרונות ויצא עם 0:0 דל מצבים מנתניה. דודו אברהם השיג נקודה ראשונה כמאמן ראשי, אך יש לו עוד המון עבודה.

בינתיים, השוער תמאש קושיצקי, שכבר סיכם בקבוצה וישב ביציע במשחק מול ק"ש, חתם הערב לעונה, עם אופציה לעונה נוספת. הוא עדיין לא בכושר משחק אופטימלי ולא ברור מתי יפתח בשער. הוא צפוי להילחם על חולצת ההרכב הראשון מול אסף צור הצעיר.

מאמן קרית שמונה, חיים סילבס, סיכם את המשחק: "היה משחק חפירות מעצבן ולא איכותי בכלל, נסיתי לעשות מה שאפשר. שינוי מערך ושחקנים התקפיים נכנסו ולא הצלחנו בזה כ"כ אני מודה. מה אני אעשה, היה משחק משעמם. במחצית הראשונה הגענו למצב-שניים איכותיים. שלטנו במשחק, אבל במחצית השנייה המשחק היה די עקר". 

על כך שחזר לשחק מול האקסית: "היה מרגש ונחמד פה, אבל מהשריקה הייתי עסוק בניצחון שלנו. אנחנו מאוכזבים, אך מרוצים מהמלחמה וממה שאפשר לשאוב מהמשחק הזה. זה בטח לא מספיק, אבל יהיה בסדר". המאמן המשיך: "יש לנו סגל טוב ושחקנים טובים".

"ק"ש צריכה להתחזק מבפנים, להתחבר, להגיע לכושר גופני לשחק עם בטחון גבוה. שחקן מבחוץ יכול לעזור, אבל הגיע הזמן שנתחבר. אנחנו מספיק זמן יחד ואנחנו צריכים להעצים אחד את השני מבפנים".

דודו אברהם סיכם את משחקו הראשון כמאמן בליגת העל: "ברור שהצופה ראה משחק לא טוב, בלי מספיק מצבים ואירועים. היה 0:0, שלא תמיד אומר שזה צריך להיות משעמם, אבל כך היה".

"פתחנו טוב, היינו דומיננטיים ושלטנו ובדקות האלו לא כבשנו וידענו שזה יפגע בנו. מחצית שנייה ק"ש הייתה יותר טובה מעט והיה משחק טיפה מבולגן. התוצאה משקפת. על כך שספגו המון צהובים: "לא רוצה לגעת בעניין השופטים. קיבלנו צהובים ושיחקנו אגרסיבי, ואני אוהב את זה כל עוד זה צהובים ולא אדומים". על ההמשך: "רעננה תתחזק בעוד 2 שחקנים ונראה יותר טוב".

הדפס