מלמד חתם ל-5 שנים בב"ש: "מקווה להוכיח"

החלוץ עבר ממכבי פ"ת: "מחכה לעלות על הדשא בטרנר". המלאבסים רוצים את גדיר, זריהן או חלאיילה במקום

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  04.09.17 - 21:44
תחילת כתבה

רגע לפני תום מועד העברות, הפועל באר שבע הודיעה הערב (שני) על החתמתו של חלוץ מכבי פתח תקווה, גיא מלמד, לחמש שנים. האלופה סגרה עם אנשי המלאבסים את העסקה והחלוץ חתם באופן רשמי אחרי שהשלים את הבדיקות הרפואיות.

"אני שמח מאוד להצטרף להפועל ב"ש ומקווה מאוד להוכיח את עצמי במדי אלופת המדינה", אמר מלמד לאתר הרשמי של הפועל באר שבע במעמד החתימה. "חשוב לי להודות לראשי מכבי פתח תקווה ובמיוחד לאבי לוזון על ההזדמנות שהעניקו לי, לגלעד קצב שעזר לי מאוד וכמובן לאלונה ברקת, אסי רחמים וברק בכר על האמון בי. יש לי עוד תקופת החלמה קצרה, אבל אני כבר מחכה לעלות לדשא בטרנר, שעד היום חוויתי כשחקן יריב, והיום הופך לבית שלי". מלמד מתאושש בימים אלה מניתוח בקע והוא צפוי להיות כשיר בתוך מספר שבועות.

הפועל באר שבע שילמה רק 300 אלף יורו למכבי פתח תקווה תמורת שחרורו של גיא מלמד, שכן זהו היה סעיף השחרור שלו. כזכור, דווקא מכבי חיפה הוזכרה כמועמדת בכירה לקלוט את מלמד לאורך כל הקיץ, אבל החלוץ התמהמה וקיווה למצוא את עצמו באירופה, כשוויטסה ההולנדית התעניינה. בסופו של דבר, הוא עובר לאלופה ויחזק את החוד של ברק בכר.

כזכור, כבר בחודש שעבר פרסמנו שב"ש בודקת אפשרות לצרף את מלמד.

בינתיים ובעקבות פציעתו של בן ביטון, הפועל ב"ש שוקלת לצרף מגן ימני נוסף, כשנכון לעכשיו השם שהועלה הוא זה של עופר ורטה. כידוע, ביטון קרע את שריר הירך האחורי במשחק הנבחרת מול מקדוניה והוא יעדר מהמגרשים בין חודש לחודש וחצי. דור אלו הוא זה שיחליפו, אך בשל הלו"ז העמוס הכולל גם את הליגה האירופית, אנשי האלופה, כאמור, שוקלים לצרף לסגל מגן נוסף.

ורטה, כזכור שיחק בשנתיים האחרונות בהפועל ת"א, עמה ירד ליגה בסיום העונה שעברה. הוא כרגע שחקן חופשי ולכן יוכל לחתום גם לאחר סגירת חלון ההעברות (מחר ב-19:00).

בעניין אחר, בן שהר, שמתאושש מקרע ברצועות עצם הבריח וחזר משבועיים של שיקום במכון מיוחד לפציעות ספורט בלונדון, הצטרף אתמול לאימוני הקבוצה, אך לא ערך אימון מלא מכיוון שהגיע בטיסת לילה. החלוץ צפוי להתאמן היום באופן מלא ובכל מקרה, על פי אישור הרופאים מלונדון יכול לשוב לפעילות מלאה וייתכן מאוד כי יחזור למגרשים הרבה לפני הזמן המשוער.

הדפס