עדיין פצוע: בן בסט בספק גדול לעכו

חלוץ הפועל חיפה סובל מכאבים בידו. פישלר זומן לנבחרת הצעירה

עינת הירש
עינת הירש  06.10.17 - 14:19
תחילת כתבה

בהפועל חיפה מנסים להכשיר את הקפטן עדן בן בסט, שעדיין לא מקיים אימונים עם הקבוצה, אלא רק בנפרד עם מאמן כושר בשל הפגיעה בידו, ממנה טרם החלים. מסתמן כי מדובר בפגיעה עצבית, ולכן לא ידוע מתי יוכל לשוב למגרשים בוודאות. בן בסט מתקשה להזיז את ידו כשחלקה מאולחש, ולכן הוא נכון לעכשיו בספק לקראת ההתמודדות בשבת הבאה מול הפועל עכו בבית, כשבקבוצה מבינים שעדיף שיחלים לגמריי לפני שיחזור לשחק ונותנים לו את הזמן הנדרש.

בינתיים, הקבוצה עורכת אימונים בסגל חלקי בשל היעדרותם של ארנסטס שטקוס וראדו גינסארי, שטסו למדינתם להשתתף במשחקי נבחרותיהם, וגם מקסים פלקושצ'נקו שטס לפנות בוקר עם הנבחרת הצעירה לאירלנד לקראת משחק מוקדמות אליפות אירופה. מי שהצטרף לפלקושצ'נקו לטיסה לאירלנד הוא אופק פישלר, שאמש קיבל בהתראה קצרה זימון לנבחרת הצעירה.

ניר קלינגר דיבר עם השחקנים לגבי החזרה מהפגרה ואמר בין היתר בראיון לאתר האוהדים הר הגעש באדום: "אנחנו השנה הולכים ומתמקדים בכל הכח במשחק הקרוב ולא חושבים על היריבות הבאות ולא אפילו יום אחד מעבר למשחק מול הפועל עכו. אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום שלנו מתחילת העונה וכדי שזה יקרה צריכים להמשיך לשמור על צניעות ועל אותה רמת מחויבות. מחכה לנו משחק מול יריבה קשה ומסוכנת שכבר הוכיחה את עצמה העונה. הבעלים יואב כץ מעמיד לנו את כל התנאים להצלחה ויש לו עצות ורעיונות מקוריים שתורמים רבות להצלחת המועדון".

הדפס