בכר באסיפה לשחקני ב"ש: "אתם לא מספיק מחוייבים"

דריכות באלופה לפני המפגש מול הפועל רעננה. בן ביטון החלים מהפציעה ויחזור לסגל, אך אלו ימשיך לאייש את עמדת המגן הימני. מיגל ויטור שמתאושש מפציעה שוב מחוץ ל-18

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.10.17 - 13:30
תחילת כתבה

לאחר פגרה ארוכה הפועל ב"ש תחזור לליגת העל, כשתפגוש מחר (שבת) את הפועל רעננה באיצטדיון בנתניה. באלופה יודעים שהם חייבים לצבור נקודות, שכן הם אומנם עם משחק חסר, אך נכון לעכשיו הם רחוקים שש נקודות מהפסגה ומדורגים במקום העשירי.

ברק בכר הקרין לחניכיו קטעים ממשחק הליגה האחרון מול הפועל חיפה, כשהדגש היה כי הם לא לוחצים מספיק ונותנים ליריבה לצאת למתפרצות בקלות. "אתם לא מחויבים מספיק, אני רוצה לראות יותר במשחקים הבאים", אמר המאמן לחניכיו.

המאמן הצהיר במסיבת העיתונאים ביום רביעי כי הוא וצוותו הסיקו את המסקנות הנדרשות במהלך הפגרה וכי הם יודעים מה בדיוק יש לעשות על מנת לשפר את הקבוצה, אך למעשה רק אתמול באימון הערב התאמנו כל השחקנים שחזרו מהנבחרות ובכר יכול היה להנות מהסגל שלו. מבחינת ההרכב, נראה שבכר שומר את הקלפים קרוב לחזה כי הוא לא תירגל הרכב באימון המסכם. שחקני האלופה יצאן בשעות הערב לבית מלון בנתניה וישהו שם עד למשחק.

לגבי הפצועים, בן ביטון, שנפצע בשריר הירך האחורי במשחק הנבחרת מול מקדוניה,התאושש וצפוי לחזור לראשונה לסגל. בכל מקרה, הוא לא אמור לפתוח ומי שימשיך בעמדת המגן הימני הוא דור אלו. אליניב ברדה טרם התאושש מהפציעה בשריר הירך האחורי ולא יכלל בסגל.  גם ניב זריהן ומוחמד גדיר, שסובלים מכאבים בברך, לא יתלבשו. גם הופעת הבכורה של גיא מלמד בסגל האלופה תידחה.

בנוגע למיגל ויטור, בקבוצה החליטו שלא לסכנו והוא לא ייכלל בסגל של האלופה. כזכור, הבלם הפורטוגלי נפצע ברצועה הצולבת בברכו בחודש אוגוסט, החליט לא תעבור ניתוח אלא שיקום אינטנסיבי. בתקופה האחרונה חזר להתאמן באופן רגיל עם הקבוצה.

הדפס