אליאור סיידר חתם בהפועל עפולה

החלוץ עבר בבקרה ויהיה בסגל למשחק מול נצרת עילית

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.11.17 - 16:28
חוזר לעפולה. סיידר
חוזר לעפולה. סיידר
תחילת כתבה

אליאור סיידר שנבחן בתחילת העונה בהפועל אשקלון, חתם היום (ראשון) בהפועל עפולה, בה שיחק בשתי קדנציות. החלוץ עבר בבקרה ויהיה בסגל הקבוצה למשחק מחר נגד הפועל נצרת עילית. עפולה פתחה את העונה בצורה בינונית למדי, היא נאלצה להתמודד עם עזיבה של שני מאמנים לליגת העל, ראובן עטר ובני בן זקן. ההתקפה שלה כבשה עד כה שבעה שערים בלבד ובמועדון מקווים כי סיידר יסייע במלאכת הכיבוש. סיידר מסר לאתר ערוץ הספורט לאחר החתימה: "שמח לחזור להפועל עפולה, וכמו כן לחזור לשחק כדורגל. מאחל לנו הצלחה רבה".

מחר (19:00) תצא הקבוצה למשחק נגד הפועל נצרת עילית, במשחק שזכה לכינוי "דרבי העמקים". עפולה תפגוש את המאמן שעשה עמה היסטוריה והעפיל עמה לליגת הלאומית ולחצי גמר גביע המדינה, ירון הוכנבוים. המאמן והמנהל המקצועי, רועי כהן ניסו לדרבן את שחקני נצרת עילית והבטיחו להם שבוע חופש במידה והקבוצה תנצח. בנצרת עילית דיברו לא מעט על חשיבות המשחק נגד עפולה, שכן גם נצרת עילית מגמגמת מפתיחת העונה. בעפולה עקצו את היריבה לקראת המשחק: "נכון שמדובר בדרבי, אנחנו קבוצה טובה יותר. בצד השני דרוכים כאילו הליגה מסתיימת עכשיו".

בתוך כך, לפני המשחק תערוך הפועל נצרת עילית טקס פרידה מכדורגלן העבר, מאיר ז'אנו, אחיו של אבישי ז'אנו ששיחק במכבי חיפה ונבחרת ישראל.

הדפס