מיטרבסקי חתם, השחרור הבינלאומי טרם הגיע

הרכש החדש של הפועל חיפה לא צפוי לשחק בגביע. ממן יפתח

עינת הירש
עינת הירש  04.01.18 - 08:45
תחילת כתבה

הפועל חיפה התחדשה בשחקן רכש חדש והחתימה את הקשר/בלם ריקי מיטרבסקי על חוזה עד תום העונה עם אופציה של המועדון לעונה נוספת. לצערם של האדומים מהכרמל, השחרור הבינלאומי של המקדוני טרם הגיע וההערכה היא שהוא גם לא יגיע עד קיום המשחק הערב (חמישי) במסגרת גביע המדינה מול הפועל פתח תקווה. הוא לעבות את הסגל לקראת משחק הליגה נגד בית"ר ירושלים.

בגזרת החלוץ, בהפועל חיפה עדיין מחכים לשחרורו של איבנצ'יץ מהפועל אשקלון, דבר שעתיד לקרות רק לאחר שאלה ינחיתו חלוץ אחר במקומו. בנוגע לאור אינברום, ישנה הערכה כי השחקן היה מעדיף להגיע לכרמל, אך מבינים שמופעלים עליו לחצים לחזור לקבוצת האם שלו, מ.ס אשדוד, ולא תולים תקוות במעברו.

ובעניין אחר, השחקנים בפועל חיפה שייפגשו הערב לא מקלים ראש ביריבה מהלאומית, וגם לא במפעל גביע המדינה לצד ההצלחה העונה בליגה. לפני המשחק הבעלים יואב כץ ינהל את שיחת הסקייפ הקבועה עם השחקנים כשאמר לפני: "כפי שחשוב לנו להיות במקום הראשון בטבלה, חשוב גם להצליח בגביע, כי שם לעומת הליגה אין הזדמנויות חוזרות".

ניר קלינגר לא תרגל הרכב ובאימון המסכם חילק את השחקנים לשתי קבוצות וערבב בין שחקני ההרכב לשחקנים המחליפים. בכל מקרה, מי שלא יקח חלק בהתמודדות הוא עדן בן בסט, שכפי שפורסם בערוץ הספורט, הצוות המקצועי החליט לא לסכנו ולשמור אותו למשחק הליגה מול בית"ר ירושלים, כשלעומתו חנן ממן דווקא צפוי לפתוח אחרי שלא פתח במשחק הליגה האחרון.

ואם כבר ממן, אז הבעלים יואב כץ, שיחזור לארץ במהלך השבוע הבא, צפוי לשבת איתו ועם שחקני הרכב נוספים על הארכת חוזה, כשהבעלים מאמין שכמו שחקנים אחרים, ממן ירצה להישאר במועדון בו הוא פורח. "אני לא אתפלא אם כל הסיפור הזה עם באר שבע הוא מלחמה פסיכולוגית. אני גם מאמין שאם טוב לו כאן הוא יישאר כאן היכן שהוא מוערך ומצליח", אמר הבעלים.

מי שעוד צפוי לפתוח הוא רן קדוש, השוער השני של האדומים מהכרמל, אותו הפועל רעננה היו רוצים לראות כשוער ראשון, אלא שנכון לעכשיו הפועל חיפה לא משחררת אותו. "זו לא הבעיה שלנו שרעננה החליטה לשחרר שוער ראשון באמצע העונה. בכל מקרה, לרעננה אין מה לתת תמורתו ואלא אם תהיה אלטרנטיבה ראויה על חשבונו, אנחנו לא רואים לנכון לשחררו נכון לעכשיו", אמר גורם בקבוצה. לקבוצה מוצעים שוערים רבים כאופציה חלופית לקדוש, אך כל אלה ישקלו רק בסוף השבוע, לאחר המשחק הערב.

הדפס