הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא נופתע אם אוחנה יעזוב את בית"ר בקיץ"

המשבר בין האוהדים להנהלה מחריף. עזרא יהיה בסגל לנתניה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.01.18 - 07:12

פיצוץ בין הקהל של בית"ר ירושלים למועדון: ארגוני האוהדים השונים החליטו לשלב ידיים במחאה נגד ההנהלה בעקבות הדחת יוסי בניון מהקבוצה. במועדון מהבירה חוששים שהמצב הנפיץ יגרום לקרע מוחלט ולכן אתמול הוציאו הודעה בה נכתב: "בהצלחה ליוסי, מבקשים לשמור על פרופורציות".

לבית"ר הגיע מידע שאוהדים צפויים להפגין נגד ההנהלה במשחק הקרוב מחר מול מכבי נתניה, כשבין היתר מטרתם תהיה לגרום לנזקים כספיים. בתגובות להודעת המועדון, יצאו האוהדים כנגד ההנהלה בעקבות ההשפלה שעבר בניון לדבריהם.

בניון, אגב, יחכה היום (ראשון) לחתימה על טופס השחרור שלו ואז יחליט לגבי עתידו, אחרי שנפרד אתמול רשמית מהחברים בבית וגן בדמעות. ארגון "לה פמיליה" שכיבד אתמול את בניון בשלט ענק שנתלה במתחם האימונים, יגיע עם שלטים דומים גם למשחק מול נתניה.

במישור המקצועי, חן עזרא שהיה בספק למשחק מחר בשל מחלה, התאמן הבוקר ויהיה בסגל למשחק. מי שייעדרו הם עידן ורד, שטרם התאושש ממחלתו, ודוד קלטינס שגם הוא עדיין לא כשיר מאז קרע את השריר האחורי. אגב, אחרי המשחק מול נתניה ייתכן שבית"ר תיתן אישור להשאלתו של שון גולדברג ליריבה.

מלבד עזיבת בניון, במועדון שוחחו בסוף השבוע על הידיעה שפורסמה כאן באתר לפיה אלי אוחנה עשוי לעזוב בקיץ. האיש החזק במועדון, כך על פי גורמים במועדון, מעדיף שלא לדבר בשלב זה, לאור אי הסכמות שישנן בינו לבין בעל הבית בנושאים שונים. "אף אחד מאיתנו לא יופתע אם אוחנה יישבר מקרוב מכל המצב הזה", אמרו כמה מהשחקנים.