עוביידה חאטב ימשיך עונה נוספת בסכנין

הבלם, שהגיע בינואר, מוערך ע"י הצוות. סיסוקו חתם בטורקיה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.07.18 - 13:17
תחילת כתבה

בבני סכנין שמים דגש בתקופה האחרונה על חיזוק לחלק האחורי. במועדון קיימו מו"מ בימים האחרונים עם הבלם הצרפתי, מוחמדו סיסוקו, ששיחק בעונה החולפת בהפועל עכו, אך הוא סירב להצעה והבוקר (ראשון) חתם בקרבוקספור הטורקית שעלתה הקיץ לליגה השניה.

מי שכן צפוי ללבוש את מדי סכנין העונה הוא המגן-בלם, עוביידה חאטב, שהגיע למועדון בחודש ינואר האחרון. חאטב צפוי להגיע לאימון היום ולסכם את תנאיו במועדון. השחקן מוערך על ידי הצוות המקצועי ואיפשר למאמן בני בני זקן אופציה נוספת במרכז ההגנה ויצטרף לשלושת הבלמים: אלבן פנישי, סארי פלאח ומארון גנטוס. חאטב שיחק בעונה שעברה כמגן שמאלי, מה שעשוי להוביל לכך שהקבוצה לא תצרף בסופו של דבר מגן שמאלי זר. אם אכן זה יקרה, בני בן זקן ינסה לצרף קשר זר.

עודד קוטר ישמש כעוזר המאמן של סכנין ויחליף את רן קוז'וק. קוטר עזב את משרתו כמאמן רובי שפירא חיפה, כאשר בעבר שימש כעוזרו של יוסי אבוקסיס במועדון.

בנושא אחר, היום יקיים המועדון אירוע ענק באיצטדיון דוחא, בו יצפו מעל 500 סטודנטים בני העיר והאזור, יחד עם אנשי הקבוצה במשחק גמר המונדיאל בין קרואטיה וצרפת. בסכנין שקדו על האירוע בשבועות האחרונים ואף רתמו ספונסרים לעניין. יו"ר הקבוצה, מוחמד אבו יונס, אמר לערוץ הספורט: "האירוע הזה הוא חלק מהרצון שלנו לקרב את בני סכנין לקהילה. ההיענות של הסטודנטים היא מרשימה ביותר ותהיה חגיגה גדולה. אנחנו רואים את נבחרת קרואטיה שמשחקת כיחידה אחת וככה מגיעה לתוצאות. השאיפה שלנו שכך תראה בני סכנין העונה".

הדפס