רכש נוסף: סלביד דיקאמונה חתם בבני סכנין

פרסום ראשון: בלם נבחרת קונגו ינחת הלילה. זגורי בסגל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  31.07.18 - 11:17
תחילת כתבה

כבר תקופה ארוכה שחיפש בני בן זקן חיזוק לחוליית ההגנה ולאחר מעקב אחר שחקנים רבים, חתם במועדון הבלם, סלביד דיקאמונה. בלם נבחרת קונגו (28, 1.87) ינחת הלילה בישראל ויצטרף לאימוני הקבוצה. בעונה שעברה שיחק בפלטניאס היוונית, לפני כן שיחק בלה האבר, סדאן ודגנהאם & רדברידג' באנגליה.

דיקאמונה יהיה הבלם הזר השני, לאחר הצטרפותו של אלבן פאנישי. מלבד השניים בסגל של בן זקן נמצאים גם מארון גנטוס, עוביידה חטאב וסארי פלאח. בסכנין התרשמו מהבלם הפיזי שרשם בעונה שעברה 23 הופעות בליגה היוונית הבכירה. לפני שש שנים, היה דיקאמונה מועמד להפועל תל אביב. הסקאוט של האדומים אז, יעקב הלל, טס לראות אותו משחק במדי לה האבר.

בתוך כך, בני סכנין לא עברה בבקרה לקראת המשחק הערב (21:00) נגד מכבי חיפה. כזכור בשבוע שעבר פורסם באתר ערוץ הספורט כי במועדון ממתינים לתקציב מהעירייה. בלעדיו נראה שהקבוצה תתקשה לעבור בבקרה. עוביידה חטאב, אמיר נסאר, קלאודימיר פראיירה, מהראן ראדי וג'ורג' אקפביו לא יוכלו ליטול חלק במשחק הערב, כמו גם בן זקן שלא יעמוד על הקווים.

ישראל זגורי שלא היה בתכניות המקצועיות ולא יצא לסגל עם הקבוצה, הציג יכולת טובה באימונים ויכלל בסגל. החלוץ הצרפתי, ג'ורדן פושה שהתאושש מפציעה, יחזור גם הוא לסגל ועשוי לקבל דקות. הנבחן הברזילאי, פטריק דה סילבה יפתח בהרכב. המגן הדני-ברזילאי ינסה להרשים את הצוות המקצועי.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, אלבן פאנישי, סארי פלאח, פטריק דה סילבה, חאלד חלאיילה (עטאא ג'אבר), איהאב גנאיים, בהג'את בשיר, פיראס מוגרבי, מוחמד כליבאת ושלומי אזולאי.

הדפס