מצא בית חדש: באירקטרביץ' חתם באחי נצרת

הקשר הבוסני יחזור ללאומית. טאופקו יחל בהתרשמות בחדרה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.08.18 - 09:33
תחילת כתבה

סמיר באירקטרביץ' שוחרר לא מזמן מהפועל חדרה, כפי שפורסם בערוץ הספורט, ומסתבר שכבר מצא לעצמו קבוצה חדשה. הקשר חתם במדי אחי נצרת מהליגה הלאומית ויעבור לתחנה הרביעית שלו בכדורגל הישראלי.

אחרי שכבר שיחק בעירוני נשר, הפועל פתח תקווה וכאמור הפועל חדרה, באירקטרביץ' נאלץ לחזור לליגת המשנה. העולה החדשה האריכה את חוזהו במהלך הקיץ, אבל הוא לא הרשים במשך תקופת ההכנה לעונה החדשה ולכן הוחלט לשחררו.

עזיבתו של באירקטרביץ' מפנה מקום של זר ובעיקר תקציב להבאת קשר אחורי. הלילה (בין רביעי לחמישי) נחת בישראל הקשר הצרפתי, קווין טאפוקו, להתרשמות בחדרה. טאפוקו יערוך אימון בכורה וצפוי להיות משולב גם במשחק גביע הטוטו ביום שבת נגד מ.ס. אשדוד. כרגע, בסגל הקבוצה יש ארבעה זרים חתומים - אוסטין אג'ידה, דויד מתיאוס, פרדי פלומיין ולוסיו מרינאו.

מלבד חיזוק לקישור האחורי, בחדרה ממתינים להחלטת מכבי חיפה בנוגע למגן השמאלי, יהב גורפינקל. מי שצפוי לקבל את ההחלטה הוא המנהל המקצועי של מכבי חיפה, מו אלאך, כשההתלבטות היא בין השאלתו לחדרה או לליגה הלאומית. כזכור, יו"ר הפועל חדרה, אורן גולן ביקש מנשיא מכבי חיפה, יעקב שחר סיוע בתמורה לדקות משחק. עד כה שאלה חדרה מחיפה את מוחמד אבו פאני, כשגם יונתן לוי היה על הכוונת.

הדפס