קווין טאפוקו חתם בהפועל חדרה

העולה החדשה החליטה להחתים את הקשר שנבחן נגד אשדוד: "יש פה קבוצה מוכשרת מאוד, מקווה שנשיג את המטרה". חנין ואבו פאני זומנו לנבחרת הצעירה. מחיר למשחק מול הפועל תל אביב בשבת יעלה 50 שקלים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.08.18 - 17:29
תחילת כתבה

הפועל חדרה החליטה להחתים את הקשר הצרפתי, קווין טאפוקו, שעל הגעתו לישראל פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. טאפוקו נבחן במשחק גביע הטוטו נגד מ.ס. אשדוד ויהיה הזר החמישי של הקבוצה. הקשר בן ה-24 מתנשא לגובה של 1.97 מ'. הוא החל את הקריירה שלו בליון, משם המשיך למוסקרון, פנאיוניוס ואריס לימסול, במדיה שיחק בעונה שעברה. טאפוקו אמר לאחר החתימה: "יש פה קבוצה מוכשרת מאוד ואני מקווה שביחד נשיג את המטרה".

הקשר לא יהיה שחקן החיזוק האחרון של ניסו אביטן, הפועל חדרה ממתינה להשלים את עסקת העברתו של המגן השמאלי, יהב גורפינקל ממכבי חיפה. כרגע יש לקבוצה שני מגנים שמאלים, מקסים גרצ'קין ו-ויסאם רבאח, אך האחרון הפך לבלם בשיטה של אביטן. במועדון מעריכים שגורפינקל יצטרף לפני המשחק בשבת.

הבוקר קיבלה הקבוצה בשורה משמחת כשהשוער, עומר חנין והקשר, מוחמד אבו פאני קיבלו זימונים לנבחרת הצעירה לקראת המשחק נגד אזרביג'אן במוקדמות אליפות אירופה.

בתוך כך, הקבוצה החלה בהכנות למשחק נגד הפועל תל אביב. בקבוצה מנסים להכשיר את הקפטן, יעקב אבבה הסובל מדלקת בשריר הארבע ראשי וכן את המגן הימני, דיא לבאבידי שעדיין סובל מכאבים בצלעותיו. בתוך כך, נקבע מחיר אחיד למשחק מול הקבוצה של קובי רפואה והוא יעמוד על 50 ש"ח במכירה מוקדמת. מי שירצה לרכוש כרטיס במגרש ייאלץ לשלם 90 ש"ח, אלא אם הוא זכאי לקבל כרטיס נוער ואז זה יעלה לו 45 ש"ח.

הדפס