רעננה מתחזקת: קייס גאנם חתם לעונה אחת

כפי שפרסמנו לראשונה, החלוץ הושאל מרמה"ש עם אופציה לרכישה

גיל לוין
גיל לוין  21.08.18 - 09:21
תחילת כתבה

הפועל רעננה מתחזקת. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, החלוץ קייס גאנם השלים הבוקר (שלישי) את מעברו מעירוני רמת השרון מהליגה הלאומית במסגרת עסקת השאלה. גאנם חתם על חוזה לעונה אחת בקבוצה מהשרון, לה יש גם אופציה לשנתיים נוספות.

החלוץ בן ה-21 נחשב לשחקן מבוקש בקבוצות ליגת העל, כשגם מכבי תל אביב, מכבי נתניה ועירוני ק"ש קיוו לשים עליו את ידן. עבור הקבוצה מהשרון, שלא ביצעה רכש משמעותי בקיץ, מדובר בניצחון קטן רגע לפני שהעונה החדשה נפתחת.

גנאם יהווה חיזוק משמעותי במיוחד בהתקפה של קורצקי, שעקב אחריו תקופה ארוכה. השחקן הצעיר עלה לקבוצה הבוגרת של רמה"ש כבר באמצע עונת 2016/17, אז שיחק במקביל גם בקבוצת הנוער. בעונה שעברה כבר הפך לבורג מרכזי בהתקפה של הקבוצה מהליגה הלאומית, שסיימה במקום ה-11 וכבש לזכותה עשרה שערים.

במקביל לרכש החדש, בקבוצה החליטו לשחרר את החלוץ, יניב מזרחי, שהגיע בקיץ האחרון ממכבי קריית גת. השחקן בן ה-22 התאמן עם הקבוצה על תקן נבחן, כשבסוף החודש צפוי היה לחתום על חוזה ל-4 שנים. לצערו, מזרחי לא הצליח לקבל הזדמנות ולהרשים בעקבות פציעה בשריר הארבע ראשי והוא סיכם את תנאיו בעירוני רמה"ש מהליגה מהלאומית.