רשמית: בן אז'ובל חתם בהפועל חיפה

החלוץ הושאל מעכו. התקציב יהיה הגבוה בתולדות המועדון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.08.18 - 18:19
תחילת כתבה

אין ספק שההצלחה בעונה שעברה גרמה לשינוי תפיסתי ופיננסי בהפועל חיפה. אחרי החמישייה המופלאה לרשת של מכבי נתניה במחזור הפתיחה, האדומים מהכרמל ממשיכים במאמץ להתחזק והיום (שלישי) חתם באופן רשמי החלוץ בן אז'ובל שעבר מהפועל עכו, שתקבל תמורת השאלתו 225 אלף שקלים, כשלהפועל חיפה יש גם אופציה לרכוש אותו לשלוש שנים בסכום של 600 אלף שקלים.

אמש נפגשו נציגי הפועל חיפה עם השוער הליטאי ארנסטוס שטקוס והקשר מקסים פלקושצ'נקו ולשניהם הוצעו חוזים לשלוש ולארבע שנים בהתאמה. שטקוס כבר היה על סף סיכום בהפועל באר שבע, כשרק ברגע האחרון המעבר נפל. בהפועל חיפה הבינו שהם אינם יכולים לוותר על אחד העוגנים המשמעותיים והחליטו לפעול בנושא. במקרה של פלקושצ'נקו, הקשר הצעיר מרוויח שכר זעום בהשוואה לשחקן לגיטימי בליגת העל ומבחינת אחוזים השדרוג בשכרו משמעותי בהרבה. בכל מקרה, השניים צפויים לענות בחיוב על ההצעה בימים הקרובים.

בעקבות הפעולות האחרונות תגדיל הפועל חיפה את הערבויות שלה בבקרה. במועדון מעריכים כי העונה התקציב יהיה הגבוה ביותר בהיסטוריה של המועדון, אפילו יותר מההתקציב בעונת האליפות, שכן שכר השחקנים עלה מאז באופן משמעותי. הבעלים יואב כץ השקיע השנה במועדון בשיתוף עם אנשי העסקים שתומכים בהפועל חיפה ולפחות בינתיים קוצר את הפירות.

בתוך כך, אתמול החלה הקבוצה בהכנות למשחק נגד הפועל תל אביב. החלוץ היווני, תיאניס פאפאזוגלו, יעמוד לרשותו של ניר קלינגר לאחר שריצה הרחקה וייתכן שגם אז'ובל יהיה בסגל. לקראת המשחק יתבהר האם המאמן ימשיך במערך עם שלושה בלמים, כשאם יעשה זאת, ספק אם גילי ורמוט יפתח בפעם השנייה ברציפות.

הדפס