הפתעה: אופיר דוידזאדה חתם ל-4 שנים במכבי ת"א

המגן, שהושאל בעונה החולפת לצהובים וירד לקבוצת המילואים של גנט, חזר: "אעשה הכל כדי לעזור למועדון לזכות בתארים". מנספורד: "הבהיר את רצונו לשוב למשפחה הצהובה"

תומר לוי
תומר לוי  07.09.18 - 12:35
תחילת כתבה

מכבי ת"א מתחזקת. הצהובים הודיעו היום (שישי) על רכש מפתיע: אופיר דוידזאדה שחתם על חוזה ל-4 שנים עם אופציה לעונה נוספת. אחרי שהושג סיכום עם גנט הבלגית, המגן חוזר לקבוצה שאליה היה מושאל בעונה שעברה ובמדיה כבש ארבעה שערים ב-21 משחקים.

דוידזאדה שיחזור ללבוש את החולצה מספר 27, אמר לאתר הרשמי של מכבי ת"א: "אני שמח לחזור והפעם לתקופה ארוכה. אני רוצה להמשיך את העונה הטובה שהייתה לי פה ולעזור לקבוצה להשיג את היעדים שהיא העמידה לעצמה. אחרי שהעונה שעברה הסתיימה ללא תואר האליפות, אני אעשה הכל כדי לעזור למועדון לזכות בכל התארים האפשריים העונה. הקבוצה נראית מאוד בריאה ורעבה עם המון צעירים ואני אעשה הכל על המגרש כדי שנשיג את כל המטרות".

מנכ"ל מכבי ת"א, בן מנספורד, הוסיף: "באחת השיחות הראשונות שלי עם מיץ' (גולדהאר), הוא הסביר לי שלהיות חלק ממכבי זה להיות חלק ממשהו הרבה יותר גדול מכל אינדיבידואל. ברור שאופיר הבין את המשמעות שבהשתייכות למכבי והבהיר לנו את רצונו לחזור ולהימנות על המשפחה הצהובה. לפיכך עבדנו קשה כל הקיץ לעשות זאת ובעזרת תמיכתו של מיץ' אנו מקדמים בברכה היום את חזרתו של אופיר למכבי".

החתמתו של דוידזאדה מגיעה אחרי שאנריק סאבוריט הצטרף בקיץ והפך לשחקן הרכב בעמדת המגן השמאלי. דוידזאדה שירד לקבוצת המילואים של גנט בתחילת העונה, הוא שחקן הרכש השישי של מכבי ת"א הקיץ אחרי סאבוריט, ז'איר אמאדור, איתי שכטר, צ'יקו אופואדו ומאור קנדיל.

הדפס