נתניה לסכנין: 800 אלף ש"ח תמורת מוגרבי

פרסום ראשון: סגל רוצה את הקשר, אבל הקבוצה מהמגזר לא מתלהבת לשחררו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.09.18 - 13:51
תחילת כתבה

פיראס מוגרבי נחשב למלפפון מבוקש בחלון ההעברות של הקיץ, אבל בבני סכנין לא מתלהבים לשחרר אותו למרות שהיום (רביעי) קיבלו הצעה ממכבי נתניה בגובה 800 אלף שקלים תמורת הקשר המוכשר.

בנתניה מנסים כבר תקופה לשים את ידם על מוגרבי ולחזק את החלק הקדמי של הקבוצה, בעיקר מאז הפרידה מערן לוי, אבל ראשי הקבוצה מהמגזר לא ממהרים לוותר על מוגרבי ולא מתלהבים מספיק מההצעה הנוכחית. בן ה-27 חזר לסכנין בעונה שעברה אחרי קדנציה קצרה וסופר מאכזבת במכבי חיפה. אם יצטרף בסופו של דבר לנתניה, זו תהיה הקדנציה השלישית שלו אצל היהלומים אחרי שכבר שיחק אצלם בין 2008 ל-2012 וכן כמושאל בעונת 2012/13.

נציגי המשטרה הגיעו הבוקר לאיצטדיון "דוחא" על מנת לבחון את התקדמות התקנת הקרוסלות לקראת המשחק ביום שבת נגד הפועל תל אביב. כזכור, המשטרה ניפקה אישור זמני, אך דרשה מהמועדון לסיים את העבודות.

ההנהלה לקחה על עצמה את ההתקנה שנאמדת ב-300 אלף ש"ח. מלבד התקנות הקרוסלות בכניסה ליציעים, נעשות עבודות לשדרוג יציע הכבוד. יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס, סיפר: "לקחנו על עצמנו את עבודות הכשרת האיצטדיון. המשחק נגד הפועל תל אביב יתקיים בבית בוודאות".

הרכש החדש-ישן, מוחמד גדיר, יצטרף מחר לאימוני הקבוצה. בהנהלה מתכוונים להעבירו בבקרה, כדי שיוכל לעמוד לרשותו של בני בן זקן במשחק נגד האדומים. משיחות שערכו עם השחקן ועם אנשי הפועל באר שבע, גדיר מצוי בכושר משחק, אבל בכל מקרה לא אמור לפתוח ואולי ישולב כמחליף.

גם שוער נבחרת ישראל, מחמוד קנדיל, יצטרף מחר אל אימוני בני סכנין, לאחר שינחת הערב מצפון אירלנד. לרשותו של בני בן זקן צפוי לעמוד סגל מלא. המאמן עדיין לא תרגל הרכב לקראת המשחק. מי שעשוי לרשום הופעת בכורה בהרכב הוא הקשר הברזילאי, קלאודימיר פריירה, שרשם עד כה שתי הופעות כמחליף.

הדפס