קאיו חתם בהפועל ת"א: "מחכה ללבוש אדום"

הקשר הגיע מחיפה ואמר: "מלא מוטיבציה להצליח". גם עמנואל בואטנג הצטרף ל-5 שנים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  17.09.18 - 18:44
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי: קאיו עבר היום (שני) ממכבי חיפה להפועל ת"א וחתם רשמית על החוזה. הקשר הברזילאי הגיע הבוקר למתחם חודורוב, עבר את הבדיקות הרפואיות והצטרף לקבוצה של קובי רפואה. צירופו יעלה לאדומים כ-100 אלף יורו (שכר לשחקן וכסף למכבי חיפה על ההשאלה) כשבנוסף, האדומים כמובן יממנו לו דירה ורכב.

קאיו אמר לאחר החתימה: ״אני מאוד שמח להגיע להפועל ת"א, מלא מוטיבציה להצליח ואעשה הכל בשביל לעזור להפועל לעמוד במטרותיה העונה. בשנה שעברה שיחקתי נגד הפועל בגביע ואני זוכר את האווירה במשחק, האוהדים כאן מדהימים ואני אוהב את זה. אני מחכה כבר ללבוש את המדים האדומים״.

בהפועל ת"א אמרו: "אין סיבה שקאיו לא יצליח אצלנו. זו בדיוק העמדה שקובי (רפואה, ש.א) חיפש והרזומה שלו מעיד שיש לו כישרון". זה לא סוד שרפואה לחץ על ההנהלה לצרף קשר בימים האחרונים, ולמרות שבהנהלה תחילה סירבו הם הבינו שעומדת מולם הצעה מעניינת הן מבחינה מקצועית והן כלכלית. הרעיון להחתים את הקשר הוצע אתמול בשעות הבוקר, ותוך כמה שעות בלבד של דיבורים בין המועדונים העסקה נסגרה. "קאיו ייתן לנו עוד עוצמות בקישור, זה מה שאנחנו צריכים", הסביר גורם במועדון.

קאיו לא לבד. רגע לפני סגירת חלון ההעברות, הפועל תל אביב השלימה גם את צירופו של הקשרעמנואל בואטנג והוא חתם לחמש שנים. הגנאי, שיכול לשחק גם כמגן ימני, זכה בעונה החולפת באליפות גאנה עם אדואנה סטארס. הוא הגיע לקבוצה במהלך חודש ינואר ומאז רשם 14 הופעות בליגה הגנאית ובליגת האלופות של אפריקה, בהן לא הצליח לכבוש.

בתוך כך, במועדון מרוצים מכך שסגרו את עסקת השאלתו של מוטי ברשצקי למכבי נתניה לפני תום מועד חלון העברות ב-19:00. כידוע, מלבד נתניה, גם בני יהודה ומ.ס אשדוד הביעו עניין אך השחקן יחזק בסופו של דבר את הסגל של היהלומים.

גם אולריש מלקה בסופו של דבר מצא בית חדש ועבר לבני לוד. במועדון החתימו את השחקן בן ה-19 על תקן בלם רביעי ושחקן עתידי ומודעים לעובדה שיקבל מעט דקות משחק אם בכלל. בהנהלה רוצים שיצבור ניסיון ומקווים שזה יקרה בלוד.

הדפס