הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מוחמד ספג קללות מהקהל. בית"ר: "חוגג שוקל צעדיו"

אווירה מתוחה כבר באימון הפתיחה של הקבוצה. קומץ מהקהל קרא "מוחמד מת", השחקן עצמו לא יצא אל האוהדים במתחם. הבעלים מאיים לעזוב את המועדון. נעצרו 4 חשודים

תומר לוי
תומר לוי  10.07.19 - 18:46

תגיות: ליגת העל

הרוחות סוערות בבית"ר ירושלים, ועוד לא התחילה העונה. הערב (רביעי) המועדון קיים את אימון הפתיחה הרשמי בבית וגן לעיני כ-4,000 אוהדים שפרצו כמתוכנן אל המתחם. אבוקות ורימוני עשן הודלקו ע"י האוהדים, שהרימו את השחקנים על הכתפיים ושרו לכבודם. מי שלא נכח בחגיגה הוא שחקן הרכש עלי מוחמד, שלא יצא אל ההתקהלות.

הסיבה: קומץ מהאוהדים קראו "מוחמד מת", בזמן שהאוהדים האחרים השתיקו אותם. מי שלא אהב את התנהגות הקהל הוא הבעלים משה חוגג, ששוקל את המשך דרכו במועדון עקב הדברים. בבית"ר הגיבו: "המועדון מאוכזב מההתנהגות הגזענית של חלק מהאוהדים באימון הקבוצה, משה חוגג שוקל את המשך צעדיו בקבוצה".

חוגג יצא אל האוהדים וניסה להרגיע את הרוחות, אבל אלה קראו "עלי מת". לאחר מכן, נציגי ארגון לה פמיליה נכנסו לחדר ההלבשה וניסו ללבן את העניינים. הם ביקשו מעלי מוחמד לצאת, אך הקשר לא הסכים.

על פי גורמים שהיו בסביבת המשרדים של בית"ר, חוגג נכנס נסער מאוד עקב הקריאות של הקומץ למוחמד וזרק לאוויר: "סיימתי את דרכי בבית"ר", כך אמר לסובבים שהיו באיזור. לאחר מכן, הוא עזב את המתחם.

אבל יש גם צד יפה בסיפור. עשרות אוהדים חיכו למוחמד במשך זמן רב מחוץ למתחם, וכשיצא קראו לעברו "עלי, עלי" והרימו את השחקן על הכתפיים. שחקני בית"ר ששוחחו עם מוחמד בחדר ההלבשה מסרו כי השחקן אמר להם: "אני בסדר גמור. ממשיך הלאה כרגיל".

צפו באימון הפתיחה >> 

מהמשטרה נמסר שנעצרו ארבעה חשודים באירועי אימון הפתיחה של בית"ר - החשוד הראשון בגין קריאות גזעניות, השני בגין הפעלת רימון עשן, השלישי בגין הפרת הסדר הציבורי ואילו הרביעי בגין הפעלת רחפן ללא היתר. כלל החשודים הועברו להמשך חקירה: "משטרת ישראל לא תאפשר עבירות על חוק האלימות בספורט, בהם קריאות גזעניות, הפרת הסדר הציבורי או סיכון הצופים ע"י השלכת אמצעים פירוטכניים ותפעל להביא את מפירי החוק לדין".

צפו באוהדים קוראים "עלי מת" מול חוגג >>

צפו באוהדי בית"ר מעודדים את מוחמד >>
אנטואן קונטה ופרדי פלומן העלו הודעות תמיכה זהות בעלי מוחמד: "כולנו איתך, לא משנה מה יקרה. אתה איתנו ואנחנו איתך. אני אוהב אותך אחי".