בוזגלו סובל מכאבי ראש חוזרים וייבדק

קשר הפועל ת"א, שוויתר על סרט הקפטן, נעדר ממשחק האימון

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.11.19 - 18:14
תחילת כתבהמאור בוזגלו סובל מכאבי ראש חוזרים ומחולשה כללית ויעבור ביום שלישי בדיקת דם, כך אישרו הערב (שני) גורמים בהפועל תל אביב. בעקבות כך, הקשר הוותיק לא לקח חלק במשחק האימון של האדומים מול רמת השרון מהליגה הלאומית, וצפה בחבריו מהצד. כרגע, לא ברור אם יעמוד לרשות ניר קלינגר במשחק הליגה הקרוב מול בית"ר ירושלים.

בתוך כך, בוזגלו ויתר היום על סרט הקפטן, יחד עם ניר לקס, והתפקיד המחייב עבר לשניים אחרים - עומר דמארי ואוראל דגני. על הכוונה לבצע שינוי בגזרת הקפטן של האדומים, פרסמנו כאן לראשונה לפני שבועיים.

כזכור, במשחק האחרון מול ק"ש (0:1) אחרי שבוזגלו יצא והעביר את הסרט ללקס, האחרון ויתר עליו והעניק אותו לדגני. זו הפעם השניה שדגני ממונה לקפטן הקבוצה לאחר שהסרט נושל ממנו בקיץ האחרון בעקבות התנהלותו והרצון שלו לעזוב את המועדון.

"קפטן זה לא סרט על היד, קפטן זו שייכות, מחוייבות והמון לב ונשמה", כתב היום (שני) בוזגלו באינסטגרם, "ובדיוק בכך אני מרגיש בהפועל ת"א, אבל הסרט הוא בעיקר סימבולי ואמור להיות שייך למי שעבר כברת דרך ורגעים לא תמיד פשוטים עם המועדון".

בוזגלו המשיך: "כן אני חושב שמן הראוי שהסרט יועבר לאוראל דגני ועומר דמארי שהמועדון הזה משמש כאבן דרך משמעותית בחיים ובקריירה שלהם".

הפוסט המלא