הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כבר אמרתי לא פעם שלה פמיליה ארגון טרור"

צפו בחוגג תוקף: "אם לא יתעוררו, עוד תוקם פה ועדת חקירה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.10.21 - 15:04

פחות מיממה אחרי אירועי האלימות הקשים באיצטדיון בלומפילד בין אנשי "לה פמיליה" לאוהדי בית"ר ירושלים, הגיעה תגובתו הרשמית של הבעלים משה חוגג.

בסרטון שפרסם, פתח הבעלים: "אמש חווינו מופע בלהות באצטדיון בלומפילד, אני רוצה להביע צער באמת עמוק והתנצלות בפני הפצועים וכל מי שנפגע מההתנהגות הבזויה הזאת של ארגון לה פמיליה. סליחה להורים ששולחים את הילדים למשחקים בלי ביטחון ובלי לדעת איך הם יחזרו, אני לא רוצה לדמיין איך הייתי מרגיש כאבא אם הייתי יודע שהילדה שלי בבית חולים אחרי שהיא סך הכל הלכה למשחק כדורגל וביקשה לעודד את הקבוצה שלה".

על ארגון לה פמיליה אמר חוגג: "התופעה הזאת של הארגון, שאמרתי לא פעם ולא פעמיים שמבחינתי הוא ארגון טרור, אני נאבק בה זמן רב וממושך מאוד ולצערי נאבקתי בה די לבד, ולבד אי אפשר לעשות פה שום דבר. אם הרשויות פה לא יתעוררו, בעתיד הלא רחוק תוקם פה ועדת חקירה. אולי הגיע הזמן שמישהו יקרא את הכתובת על הקיר".

חוגג פנה לעזרה: "אני זועק פה לעזרה, מבקש משר תרבות והספורט תכניס תרבות לתוך הספורט. תעזרו לנו במשטרה. לא יכול להיות שכל פעם המועדון שלנו יצטרך להתחנן כמעט, להילחם כדי למנוע מהאנשים האלה להיכנס. אנחנו יודעים מי ראשי לה פמיליה, מי השמות ומי האנשים ומי הפעילים. מבקשים מכם - תעבדו איתנו תעזרו לנו לתת ביטחון לאוהדים. זה הכל".

"אנחנו צריכים את ההתאחדות לכדורגל, את קבוצות ליגת העל, את המנהלת, את המשטרה ואת משרד הספורט. חייבים את כולם כדי להילחם למען המטרה הזאת, אחרת אפשר לסגור את הענף. אם ילדים ואנשים, אם אישה עם קביים מגיעה למשחק כדורגל ומוצאת את עצמה בבית חולים, מה נגיד כולנו? חייבים לעשות לזה סוף. תתעוררו".

הבעלים התנצל גם בפני האוהדת שאושפזה בבית החולים: "לגבי האוהדת שלנו ש'העזה' לעודד שחקן של בית"ר ירושלים ממוצא מוסלמי, וסיימה את הערב בבית חולים, אני רוצה לאחל לך רפואה שלמה ולהתנצל בשם כולם על המקרה הזה ולקוות שתהיה הנפגעת האחרונה מהאלימות בספורט. אני מזועזע מהדבר הזה ובשוק שגבר מסוגל להרים יד על אישה, עוד במשחק כדורגל ועל אוהדת של קבוצתו. הלוואי שהדברים האלה יסתיימיו, אבל הם לא יסתיימו אם לא נעשה מעשה".

לסיום, פנה חוגג לאוהדי בית"ר ירושלים: "האנשים האלה עושים לכם נזק, הם עושים נזק למועדון כבר שנים והם עושים נזק לכם, בכך שאנשים משייכים אתכם כאוהדי בית"ר לקבוצה הבזויה הזאת. אסור לכם להמשיך לשתוק וזה לא משנה מי בעל הבית. הקבוצה הזאת רק שלכם, לא של לה פמיליה ולא שלי. אתם אוהדים בשבילכם משחקים ובשבילכם עושים פה את הכל. אתם הכוח ואם תתנו יד למלחמה הזאת, זה ייעצר. אם לא תתנו, המועדון הזה ייעצר".