הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אסף נימני מונה למאמן הפועל חדרה

פרסום ראשון: מהלך מפתיע של אורן גולן, שהחליט לא לחכות לחיים סילבס, וקידם את עוזר המאמן

רז זהבי
רז זהבי  19.05.22 - 11:19
(דני מרון)
(דני מרון)

תגיות: ליגת העל

אורן גולן ממשיך להפתיע את הכדורגל הישראלי. המנהל המקצועי של הפועל חדרה, שכבר מינה בעבר לתפקיד המאמן את ניסו אביטן שהגיע מכדורגל הנשים והנוער, את אורי גוטמן שאימן נערים והיה עוזר מאמן, ואת מנחם קורצקי אחרי שהיה מושבת שנה מפעילות, שוב מקבל החלטה מפתיעה, והחליט למנות את עוזר המאמן אסף נימני, למאמן הפועל חדרה.

במועדון כזכור חיפשו מאמן מאז עזיבתו של ניר ברקוביץ'. גולן שוחח עם חייב סילבס והדגיש בפניו שהוא הרשים אותו מאוד, ואף אמר לו שהדלת פתוחה בפניו בהפועל חדרה, אבל הוא לא מתכוון לחכות עד יום שבת (כפי שהמאמן ביקש ממנו). אורן גולן כבר נכווה בעבר והבין שבמקרים כאלה, אי אפשר להמתין.

גולן החליט בשעה האחרונה עם עצמו למנות את נימני למאמן הראשי. נימני אימן בעבר לא בהצלחה מרובה בליגה הלאומית, בין היתר בהפועל פתח תקווה והפועל מרמורק, ושימש כמנהל מקצועי במחלקות הנוער של הפועל כפר סבא וראשון לציון.

לנימני, ששימש בשנה החולפת כעוזר המאמן של מנחם קורצקי, יש מערכת יחסים חמה עם השחקנים. עם זאת, בחדרה יבחנו בקפדנות את התנהלות של נימני עד תחילת העונה ובמשחקי גביע הטוטו, ולא מן הנמנע שאם יתברר שהקבוצה גדולה עליו, כבר בתחילת העונה או לאחר מספר מחזורים, ימונה מאמן אחר, כאשר סילבס ימשיך להיות האופציה המועדפת.

המאמן החדש אמר: "אני מאושר. התחברתי מהר מאוד למועדון ולאנשים בחדרה ולא בכדי הסכמתי להישאר גם כעוזר מאמן עונה נוספת. אני מודה לאורן גולן ואלי דגני על האמון ושמח מאוד להוביל את הקבוצה. אני מכיר את השחקנים, סומך עליהם ובטוח שנבנה קבוצה טובה שתשמח את האוהדים ואת העיר כולה".