הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אימון בית"ר הופסק זמנית בשל פריצת אוהדים

צפו: הקהל שהגיע לפתיחת העונה בבית וגן השליך חזיזים וקילל את משה חוגג. אחד האוהדים צעק: "רק אתם יכולים לקחת את הקבוצה ממנו. כל עוד חוגג פה, לא יהיו משחקים בטדי"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.06.22 - 18:45

בצל הקשיים הכלכליים ועתידה הלוט בערפל, בית"ר ירושלים פתחה הערב (שלישי) במתחם בית וגן את עונת 2022/23, שפוצץ אחרי קצת פחות משעה לאחר שאוהדי הקבוצה פרצו לכר הדשא, וחודש לאחר מכן.

מאיר הרוש היה מי שלקח מיקרופון וביקש מהאוהדים לרדת לכר הדשא. אחד האוהדים חטף ממנו את המיקרופון וצעק: "רק אתם השחקנים יכולים לקחת את בית"ר ירושלים מחוגג ולשלוח אותה לפירוק. כל עוד חוגג פה, לא יהיו משחקים בטדי".

בסך הכל, כמאה אוהדים הגיעו לאימון הפתיחה של בית"ר ירושלים בבית וגן, שהתקיים בנוכחות גדולה של כוחות אבטחה ומשטרה במקום. האוהדים תלו שולט עם מסר למשה חוגג: "כל עוד אתה הבעלים, לא יהיו כאן אימונים".

אבוקות וחזיזים רבים הושלכו לכר הדשא בבית בגן, קללות קשות נגד משה חוגג ואשתו ענבל, והקריאה "לא רוצים את משה בבית"ר" נשמעה רבות. בהמשך, השחקנים עלו להתאמן, והודו לקהל שבא לתמוך. כולל אופיר קריאף שהגיע ולא התאמן, בעקבות הניתוח שעבר.

החלוץ יונתן לוי ששיחק בעונה החולפת בהפועל רמת השרון ובעבר בהפועל חדרה החל להתאמן עם הקבוצה ויוסי אבוקסיס יצטרך לקבל החלטה לגביו. כמוהו גם יעקב מזרחי המגן השמאלי שגדל במועדון.