אליפות ישראל בספורט אלקטרוני 2017 יוצאת לדרך

גיימרים יקרים, תתכוננו. בתפריט: League of Legends, Dota 2, Hearthstone. Counter Strike: Global Offensive ועוד

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.17 - 15:13
תחילת כתבה

אליפות ישראל בספורט אלקטרוני הוא האירוע הגיימרים הבכיר בישראל, שמתקיים פעם שישית ברציפות השנה מאז 2012. האירוע קיים תחרויות גיימינג שלמשל מגוון משחקים, וחילק פרסים בשווי עשרות אלפי שקלים לאורך השנים.

האירוע מתקיים ע"י "העמותה לגיימינג תחרותי", האליפות מתקיימת בכל שנה במיקומים שונים בישראל ומהווה התחרות המרכזית לגיימרים במדינה. מעבר לקופת הפרסים הגדלה משנה לשנה, אליפות ישראל בספורט אלקטרוני הינה התחרות הישראלית היחידה שמהווה חלק מסבב עולמי של הפדרציה הבינ"ל לספורט אלקטרוני (IeSF), ומארחת מוקדמות לאליפות העולם. האליפות היא מוקד משיכה לשחקנים מובילים מכל רחבי הארץ, ונחשבת כיום לאירוע הגיימינג המוביל בישראל. מכיוון ואירוע זה חבר לגופים מסחריים בארץ ובעולם, יש דגש על ערך הפקה גבוה על מנת לספק לשחקנים ותיקים וחדשים כאחד חוויית גיימינג מקצועי וטהור המתאים לצעירים ומבוגרים כאחד.

 האירוע יתקיים בימים שלישי עד חמישי, ה15-17 באוגוסט, בהיכל התרבות ראשל"צ, בז'בוטינסקי 16, ראשון לציון.

·         גמר אליפות הארץ בליגות המקצועיות במשחקים המרכזיים: ביום שלישי, 15.8 יתרחשו חצי גמר וגמר  Rocket League, גמר Overwatch , ואליפות ישראל בHearthstone. ביום רביעי ה 16.8, יתרחשו גמר DotA 2, אליפות ישראל Tekken 7, וגמר Counter-Strike: GO. ביום חמישי ה17.8 יתרחשו משחקי הגמר של  League of Legends, ו אליפות ישראל בFIFA 17- . חשוב לציין שהליגות המקצועיות אולי מיודעות לשחקנים המקצועיים שמעוניינים להשתתף, אך כל אחד יכול להשתתף בהן דרך הרשמות דרך האתר הרשמי של האירוע.

האירוע יכלול תחרויות פתוחות נושאות פרסים במשחקים פופולאריים. בתחרויות אלה כל אחד יכול להשתתף (מגיל 12 ומעלה) ללא הרשמה מראש. מפגשי מעריצים עם כוכבי יוטיוב, גיימרים ואורחים מחו"ל. לאורך ימי האירוע יתארחו כוכבי יוטיוב, גיימרים מפורסמים ואורחים מחו"ל על מנת שהקהילה תוכל לבקש חתימות, להצטלם, או סתם לצ'וטט עימם. רשימת המפורסמים תשוחרר בקרוב.


 

תחרות קוספליי - קוספליי היא אמנות יצירת התחפושות, והמטרה היא לא רק לבישת התחפושת והכנתה, אלא גם תהליך ההכנה עצמו. בארץ יש המון קוספליירים מקהילה האנימה, קומיקס וגיימינג, ותחרות זו היא דרך נהדרת בשבילם להציג את עבודתם ולזכות בפרסים. תצוגת טכנולוגיות חדשות מעולם הגיימינג - עמדות תצוגה, הדגמה והתנסות של מגוון הטכנולוגיות החדשות מעולם המחשבים לגיימרים: מסכים לגיימרים, ציוד היקפי לגיימרים, קונסולות ועוד. דוכני מרצ'נדייז ואמנות הקשורים לגיימינג, ביריד הדוכנים תוכלו למצוא כל מה שקשור לגיימינג: מרצ'נדייז, דמויות ממשחקים, פרטי לבוש ועוד מגוון מוצרים. חלק מהדוכנים מופעלים ע"י יוצרים ואמנים המכינים תוצרים עבודת יד, וגם את חנות המוצרים הרשמית של אליפות ישראל 2017.


להזמנת כרטיסים ניתן להכנס לאתר האירוע, http://2017.esports.org.il/!

הדפס