משחק ה-eSports רוקט ליג משיק רכב קרב חדש

יכלול בנוסף סקינים חדשים, צלילי מנוע וגלגלים ייחודיים

מתן בן ישי  04.12.17 - 17:21
תחילת כתבהאוהבים רוקט ליג? אוהבים את שנות ה-80, עם כל האורות ניאון והצבעים המשוגעים? אז Velocity Crate (בתרגום חופשי: "תיבת המהירות") החדש שמציע המשחק במיוחד בשבילכם.
היום הושקה לה הקופסא החדשה, הכוללת מכונית חדשה בשם "Imperator DT5", אשר העיצוב שלה לקוח ישר משנות ה-80, שישה סקינים יחודיים, וצלילי מנוע חדשים המותאמים לכל רכבי הקרב של המשחק (Battle-Cars) שיש לשחקן במוסך. לטענת החברה המפתחת, הקופסה תכלול גם אפקט פיצוץ כל פעם שהשחקן מבקיע גול, הגהים חדשים ועוד.

בעוד קהילת הגיימינג העולמית מרימה את קולה ברשת לנוכח תופעת המיקרו תשלומים ו"תיבות האוצר" (Loot Crates), כמו רכישת חבילות שחקנים בפיפ"א , במשחקים כמו רוקט ליג המצב טיפה שונה והקהילה סלחנית יותר לתופעה, מכיוון וכל השינויים והשידרוגים שרוכש השחקן הם אסתטיים בלבד ואינם מקנים יתרון לשחקן על פני שחקנים אחרים.
מי שלא מכיר את המשחק רוקט ליג, מדובר במשחק כדורגל שבו משחקים באמצעות מכוניות המונעות ע"י טילים  המחוברים אליהן. המשחק תפס תאוצה בעולם ונחשב כמשחק eSports רשמי ברחבי העולם. המשחק זמין למחשב האישי, לפלייסטיישן 4, לאקס בוקס וואן ולאחרונה זכה לגרסת נינטנדו סוויץ'.
הדפס