יוביסופט מפרסמת את ליינאפ המשחקים ל-E3

For Honor, Beyond Good and Evil 2, וטום קלנסי הם רק חלק מהחשיפות

מתן בן ישי  25.05.18 - 13:49
תחילת כתבהכנס 3E מתקרב אלינו לאט לאט, ובינתיים בחברת יוביסופט החליטו לעשות טיזינג למעריצים, ושיחררו סרטון המאשר את ליינאפ המשחקים אשר צפויים להראות נוכחות בכנס הקרוב.

יוביסופט יפגינו נוכחות ב-E3 ב-11 ביוני, ובסרטון נראה כי משחקים כמו For Honor, Skull & Bones, Starlink: Battle for Atlas, Tom Clancy’s The Division 2, Transference ואפילו Beyond Good and Evil 2, כולם יוצגו בכנס הגיימינג השנתי ומידע חדש, וסביר להניח שגם סרטוני משחקיות חדשים ייחשפו.

אלו אשר עקבו אחריי הכנס של שנה שעברה יוכלו לשים לב כי מדובר במשחקים אשר הוכרזו בעבר, ובסרטון כאשר נשאלת השאלה "האם יוביסופט יכריזו על משחקים חדשים?", התשובה שקיבלנו היא "יוביסופט אוהבת לשמור לעצמה כמה הפתעות בשרוול".

יוביסופט מצפה השנה למלא את הדוכנים שלה, והבטיחה כמות רבה יותר של עמדות משחק במתחם שלה: "משחקי מחשב לוקחים חלק עצום בתחום הבידור ובחייהם של אנשים, בגלל זה אני נרגש להציג כל שנה את החידושים והמשחקים בתעשיה בכנס E3. הצוותים המוכשרים שלנו משתוקקים להשוויץ במה שהם יוצרים, ולחלוק בדרך שבה אנחנו חוברים לשחקנים על מנת לפתח חוויות משחק מגוונות, מעשירות, אך הכי חשוב: כיפיות" אמר מנכ"ל יוביסופט, ייווס גילמוט.

הדפס