נבחרת ישראל בגיימינג סיימה את שלב האימונים

תטוס לטייוואן להתחרות באליפות העולם על התואר הנחשק

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.11.18 - 10:34
צילום: אפי שמייח
צילום: אפי שמייח
תחילת כתבה

במשחק האימון האחרון שהתקיים אתמול במשרדי Playtika בהרצליה, שיחק שחקן ה- Tekken וקפטן הנבחרת, מיכאל קרקז אל מול מקבילו מנבחרת שוודיה, במשחק ידידות אחרון בהחלט לפני פגישתם של שתי הנבחרות  באליפות העולם.

בחודש האחרון התקיימו משחקי אימונים רשמיים נוספים, בארגון העמותה לגיימינג תחרותי ובשיתוף התאחדויות הספורט האלקטרוני של רוסיה, אזרבייג'ן, ונמיביה. המשחקים התקיימו בכל הכותרים באליפות העולם: League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Tekken 7, כאשר נבחרת ישראל הביסה את כלל יריבותיה.

ישראל נמנית על 42 מדינות שיתחרו, כאשר ענף הספורט האלקטרוני מוכר כענף ספורט רשמי ב- 27 מהן, כולל במדינה המארחת טאיוואן. ישראל עדיין אינה נמנית על המדינות שמתקצבות את הספורט האלקטרוני ומכירות בו כענף ספורט.

לדברי עידו ברוש, יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל: "כמו בכל שנה, אנו נרגשים מאוד לצאת לאליפות העולם בגיימינג תחרותי ולייצג את מדינת ישראל בענף זה. בשנה שעברה הגענו להישגים נכבדים עם נבחרת מצוינת, השנה אנו יוצאים לאליפות העולם עם נבחרת חזקה במיוחד ושחקנים וותיקים ומצוינים. לאחר ניצחון מוחץ בכלל משחקי האימון ששיחקנו נגד נבחרות ממדינות יריבות, אני סמוך ובטוח כי השנה נגיע לתוצאות טובות אף יותר מהשנים הקודמות ונביא גאווה למדינתנו. בזכות תמיכתם של חברת Playtika וחברת ASUS ישראל, הנבחרת מוכנה מאי פעם להתמודד עם כל קושי שיעלה במשחקי אליפות העולם. אנחנו מזמינים את כל חובבי הספורט האלקטרוני והגיימרים בארץ וגם את אלה שאכפת להם מההישגים של מדינת ישראל בספורט, לצפות במשחקי הנבחרת. כלל המשחקים יעלו לעמוד ולאתר העמותה הישראלית לגיימינג תחרותי ויהיו ניתנים לצפייה בשידור חי".

 

הדפס