צרות בחדש של טוטנהאם: לא יפתח לפני 2019

בניית האצטדיון החדש ממשיכה להתעכב והנהלת המועדון נמנעת מלשחרר תאריך יעד חדש. בינתיים, ימשיכו התרנגולים לארח את משחקיהם בוומבלי לפחות עד סוף השנה

גיל לוין
גיל לוין  29.10.18 - 15:57
תחילת כתבה

בניית אצטדיון טוטנהאם החדש ממשיכה להתעכב וכשהנהלת המועדון נמנעת משחרורו של תאריך יעד חדש - אוהדי הקבוצה מתחילים לאבד את הסבלנות. כזכור, התרנגולים קיוו לפתוח את עונת 2018/19 באצטדיונם החדש, שהוקם על חורבותיו של "וויט הארט ליין", אך מאז נדחה פעם אחר פעם תאריך היעד לפתיחת האצטדיון וכעת, המועדון מודה כי הנכס החדש לא יהיה מוכן לפחות עד סוף השנה.

"הלוואי והיה לנו תאריך יעד לפתיחת האצטדיון" הסביר נשיא המועדון דניאל לוי, "אנחנו תלויים בגורמים שאינם בשליטתנו כמו קבלנים ובעיות בלתי צפויות ולכן אנחנו משתדלים להיות זהירים לגבי לוח הזמנים ותאריך היעד למשחק הפתיחה הרשמי". בעקבות כך, החליטו בהנהלה לאשר כי כל המשחקים לשנת 2018, כולל המשחק ב-29 בדצמבר מול וולבס, ימשיכו להתקיים בוומבלי.

בינתיים המאוכזבים הגדולים הם אוהדי התרנגולים, שנפרדו לפני כשנה וחצי מהאצטדיון האהוב והעתיק ומתחילים לאבד תקווה באפשרות שהמתחם החדש, שעלותו עומדת על כ-800 מיליון ליש"ט, יפתח בעונה הנוכחית. כמו כן, כתוצאה מהשימוש המשותף באצטדיון הלאומי, המארח גם את משחקי ליגת הפוטבול האמריקאית, הקבוצה סובלת מחפיפות בין ימי המשחקים ומבלאי בדשא, המחייבים לעיתים שינויים בלתי צפויים בלו"ז המשחקים - דבר המסב נזק כלכלי למועדון ולאוהדים הבאים מרחוק כאחד.

הדפס